Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az hogy a Retro Rádió a...

Az hogy a Retro Rádió a leghallgatottabb csatorna az azt jelenti hogy az embereknek egyre kevésbé van igénye az új zenékre?

Figyelt kérdés

Régen azért mindig az aktuális zenéket játszó rádió és tv csatornák voltak a legfelkapottabbak utca hosszal. Én még 30 alatt vagyok, de jó pár éve már nem követem az új zenéket, mivel nem tudnak újat mutatni, főleg jó értelemben. A Retro Rádió amikor nem játszotta a 90-es évek zenéit sem, már akkor is vezetett, nem egy jó rádió pedig ez sem (ugyanazok a számok mindennap), csak szerintem mindent elárul a népszerűsége.


Egyébként valamelyik nap a rádió 1-re kapcsoltam, olyan új zenék mentek amik már eleve feldolgozások, pl. Ozone szám. Lehet egy 10-en évesnek új az ütem, nekem viszont gagyi kopi.



ma 15:31
 1/5 anonim válasza:
Szerintem inkább azt, hogy az azokon felnövö generációk nem Spotify-ról raknak zenét a kocsiban, hanem nosztalgiáznak egyet munkába menet.
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan rádió, ami nem azzal reklámozza magát, hogy ő a leghallgatottabb?
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Régen azért 50 alatt kb. mindenki tartotta a lépést az aktualitással, ma meg már a 20-as korosztály is ketté bomlott, a 30-as korosztályban meg szerintem már többségben vannak a retró zenéket szívesebben hallgatók.
ma 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki szerint a leghallgatottabb? Csak nem a Retro rádió szerint?
ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gagyi lett.Az elején még jó volt,mikor régebbi számokat is nyomtak,de mostanában mindig ugyanaz szól.
ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!