Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rádió csatornát szeretnék...

Slimmmshady47 kérdése:

Rádió csatornát szeretnék csinálni,lehetséges hogy gépen ezt megtegyem és egy egyszerü rádiórol tudjam ezt fogni?

Figyelt kérdés
nyilván neten is utána tudok majd olvasni de előbb itt szerettem volna feldobni ezt a kérdést...

jún. 23. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A rádió működési elvét azért nem árt ismerni. Például hogy az a rádiókészülék amivel hallgatod a jelet, az hogyan képes fogni és feldolgozni; és a másik oldalról a szórás hogyan valósul meg. Mert az egy dolog, hogy a nagy rádióadók is egy számítógépen szerkesztik meg az adást, csak ugye van náluk egy rádióantenna is, ami szórja a jelet. És még fontosabb: van egy hatósági engedélyük a jel szórására.

Ha neked lenne is antennád a szórás megvalósítására, engedélyed nem lesz. Egy nagy teljesítményű illegális antennát ami már más jeleket is zavar, azt be szokták mérni és lekapcsolni + büntetni.

jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kitől kell kérni engedélyt?hol lehet antennát venni olyat?és miként oldható meg ez az egész ?
jún. 23. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Az én kérdésem: mi lenne a műsor? A ga a hírközlési főfelügyelet (vagy annak utóda) ad frekit, csakus sahát tartalmat szórhatsz jogdíjfizetés nèlkúl.
jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kezdem elengedni a dolgot szerintem lezárom ezt a topikot
jún. 23. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

1. Te bem tuod kezárni

2. Azt hiszem a modu sem

3. Ez nem fórum, ez bem topic.


Egy senkit bem érdeklő rádió minek? Néhány millió alatt meg sem úsznád.

jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mondom hogy bezártam tématikot köszi..helo
jún. 23. 15:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!