Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik lehet ez a szám/ együttes?

Melyik lehet ez a szám/ együttes?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon 0,0 amit írok alapnak.

Nagyon régen hallottam őket legelsőnek talán még anno a viva tv-n ilyen későn ősszel halloween tájékán (talán 5-6-7 évvel ezelőtt). Egy srác énekel ilyen szűk festett “folyosó” szerű helyeken rock, pop stílusban (angolul). Az egész számnak ilyen nyomasztóbb halloween hangulata van nekem. Kicsit hasonlít emlékezeteim szerint a marvel filmekben lévő zöld íjászra az énekes (kicsit szét távolabb álló szemei vannak).

Egyetlen egy dallam vagy sor sem ugrik be tőle hiába agyalok rajta… de annyira keresem már ezt a számot 2 éve ilyen ősz tájékán, hogy hihetetlen (amint beköszönt ez az időszak mindig felrémlik…). Tudom elég hülyeség de régen azt hiszem a lordi nevű zenekar számai alatt dobta be mindig ajánlásba hiába nem volt ugyan az a kaliber.

Ennyi semmis infoból valakinek valami tippje, hogy ki/kik lehetnek azok?


ma 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Green Day
ma 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!