Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A zongorákat miért adják oda...

A zongorákat miért adják oda ingyen, vagy nagyon olcsón?

Figyelt kérdés
Facebookon rengeteg ingyen elvihető zongora van, vagy 10-20 ezer ft-ért oda adják de miért? Ezeknek van valami bajuk, vagy mi az oka ennek? Én azt hittem hogy a zongorák méreg drága dolgok bár én teljesen laikus vagyok a témában

tegnap 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én is láttam ilyet.
tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kedves Vezető ***** válasza:

Kamu előreutalós hirdetések, kamuprofillal. Olyanra vár aki megrendeli, aztán eltűnik.

Rengeteg Xbox Series, Nintendo Switch OLED, PS5 öt is láttam már 50 ért, de 40 ért is a marketpacen, keress rá, ha gondolod, vagy Iphone okat 60 asokért, stb..

tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szomszédom is oda adta valakinek ingyen úgyhogy simán el tudom képzelni hogy nem kamu. Sajnos nem vagyunk olyan jó viszonyban hogy meg kérdezzem tőle hogy miért ajándékozta el.
tegnap 22:30
 4/4 Kedves Vezető ***** válasza:

Pont ezt használják ki, hogy sokan így vannak vele, hogy

"miért ne lehetne", és az internet által elterjedtek ezek a csalások.

tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!