Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitárt szeretnék...

Elektromos gitárt szeretnék venni, milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4 éve gitározom, van egy noname strato alakú formájú gitárom azzal játszok, illetve van egy boss katana 100wattos erősítőm, van hozzá egy boss metal zone mt2 es pedálom, metált játszok, slayer, kreator, stb...

Szeretnék venni mostmár egy jobb hangszert, a kérdésem melyik éri meg jobban, illetve melyik a jobb hangszer?

Nézegettem Jackson X series katergóriából a v alakú formájút illetve superstratocat, ezeket ugye ezeket indonéziában gyárták, de nézegettem is használtan jackson japán gitárt dxmg-t, nem muszáj jackson de tetszik szinte minden rajta. Gondolkodtam ezen kívűl LTD-n, KRAMER-en (ha találok xd), schechter-en, lényeg, hogy ilyen 500-800 eurót gondoltam kiadni érte. Floyd rose tremoló legyen rajta.

Mit javasoltok?



tegnap 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiket mondasz az jó ennyiért (LTD, Schecter). Én a Jacksont nem szeretem, de hát kinek mi.. a legjobb mindig a kipróbálás amúgy, ha teheted.
tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még Dean
tegnap 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Még ilyet néztem LTD M-400 Blks
tegnap 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Az faszának tűnik.

Az ESP-k között is van pár jó.

tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, azok azok álomgitárjaim... de egyszerűen nem lehet kifizetni.
tegnap 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért van pár hasonló árban:

[link]

[link]

[link]

tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!