Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz, ha kicsit régebbi zenéket...

Gáz, ha kicsit régebbi zenéket hallgatok, szeretek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem jobban tetszenek a 2010-2022-es zenék, és a "legjobb barátnőm" cikizett érte, azt mondta, hogy borzasztóak, és én cringe vagyok. Rosszul esett, ezért meghallgattam a 2024-es zenéket, és amúgy nem rosszak, de engem nem fogott meg. Megkérdeztem az ő véleményét is, erre azt se tudta miről beszélek, amikor elvileg ő a legújabb zenéket hallgatja. Utána megkérdeztem, hogy mi a kedvenc zenéje/mit hallgat akkor most. És mondott egy 12 éves zenét. Ezt meg is jegyeztem neki, mire ő azt mondta, hogy nem tudta. A következő napra pedig már nem is hallgatott semmit, és nem is volt kedvenc zenéje. Akkor most valami baja van a kicsit régebbi zenékkel, vagy mi van?


aug. 29. 17:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A művészetben az a jó, hogy időtálló. Teljesen mindegy, hogy egy alkotást mikor hoztak létre, az idő előrehaladtával nem veszít az értékéből. Ha valami értékes volt X évvel ezelőtt, az ma is értékes.

A barátnőd meg remélhetőleg megtanulja majd, hogy azért, mert valami neki nem tetszik, még nem biztos hogy szar. És azért, mert valakivel nem egyezik az ízlése, attól még nem "cringe" a másik.

szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!