Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz, ha kicsit régebbi zenéket...

Gáz, ha kicsit régebbi zenéket hallgatok, szeretek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem jobban tetszenek a 2010-2022-es zenék, és a "legjobb barátnőm" cikizett érte, azt mondta, hogy borzasztóak, és én cringe vagyok. Rosszul esett, ezért meghallgattam a 2024-es zenéket, és amúgy nem rosszak, de engem nem fogott meg. Megkérdeztem az ő véleményét is, erre azt se tudta miről beszélek, amikor elvileg ő a legújabb zenéket hallgatja. Utána megkérdeztem, hogy mi a kedvenc zenéje/mit hallgat akkor most. És mondott egy 12 éves zenét. Ezt meg is jegyeztem neki, mire ő azt mondta, hogy nem tudta. A következő napra pedig már nem is hallgatott semmit, és nem is volt kedvenc zenéje. Akkor most valami baja van a kicsit régebbi zenékkel, vagy mi van?


aug. 29. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
De hülyék a mai fiatalok...
aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Statiszitkailag felnérték, hogy minden gerációban gyakori, hogy az ember vagy a születése körüli zenéket, hangzásvilágot kedveli, vagy pedig azt, ami tizenöt-huszonéves korában volt trendi.


Szóval gondolom ez volt itt is.


Az első kategória gondolom azért, mert ez volt az, amit a szülei halgattak otthon, megnyugtató és nosztalgikus neki.

aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Pedig az idei Dark Tranquility, meg Nile egészen erős lett. Hallgass csak bele kérdező...
aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd mekkora egy balfasz, 2010 meg nem volt "rég".

Pár "régi szar", tessék:

[reneszánsz] [link]

[barokk] [link]

[klasszika] [link]

[romantika] [link]

[+ egy rock klasszikus] [link]

Ezeket kifejezetten tilos hallgatni! Platónt olvasni már végképp szégyen, nehogy megtedd, még a végén kitaszítanak a csordából.

aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem.Küldök is neked egy jó kis régebbi dalt..

https://www.youtube.com/watch?v=bDZ8EqSXAIA

aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kedves Vezető ***** válasza:
Nem.
aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt!
aug. 29. 20:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#4.

Ezek nagyon jó zenék, művel lehetsz, ami azt illeti.

Bár manapság maradok a modern metal vonalon, de ezeket között is szívesen csemegézek alkalomadtán. De azért egy Opeth jobban vonz már...

aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet régebbi egy Katy Perry is, egy Beatles is, meg egy Gilgames-eposz is. Attól függ, mi számít réginek.
aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
legjobb a 90-es évek.
aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!