Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van aki elmenne egy fizetős...

Van aki elmenne egy fizetős Tóth Gabi koncertre?

Figyelt kérdés

Most néztem a Szerencse percekben Tóth Gabi előadását, és borzalmas volt. Aztán elgondolkoztam, és nem tudtam egy olyan esetet sem felidézni az elmúlt, mondjuk 5 évből, ahol meghirdetett, fizetős Tóth Gabi koncertről hallottam volna. Csak olyan ingyenes falunapok, fesztiválok, céges fellépések ahol a szervező fizet, meg persze köztévés haknik.

Van valaki, aki kifizetné egy koncertjegy árát hogy az ő koncertjét élvezhesse?


aug. 24. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Valaki biztosan fizet ezért a jajveszékelésért. Én még ingyen sem vennék részt ilyen koncerten. Egy számot ismerek tőle, amit jajgatónak hívok, ilyen jajgatás van benne, meg talán arról szól, hogy neki milyen rossz. Talán Magányos nyár a címe, vagy valami ilyesmi. Ebből készült egy meglepően jó paródia is, ami sokkal jobban leírja az igazi Tóth Gabit.

Szóval nem mennék koncertre, itthon meg letöltöm a Tóth Gabi blockert (mert hogy már ilyen is van), és élvezem a Tóth Gabi mentes életet.

aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan nincs is.
aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha!
aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze...Tóth Gabi.
aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha kapok érte 280 ezer forintot, ülhetek háttal (hogy elne hányjam nagam), és kapok hatékony füldugót is, akkor talán.
aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lenne az a pénz, amennyiért elmennék.
aug. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
inkább Funktasztikus, vagy Ketioz, ők még minőségiek is
aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha azt nézzük, hogy valaki gwm-ért meg azariáért fizet, biztos van olyan is Tóth Gabiért is adna forintot. Én nyilván nem, de az, hogy neked nem tetszik, az nem jelenti azt, hogy senkinek.
aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"de az, hogy neked nem tetszik, az nem jelenti azt, hogy senkinek."

Nem is állítottam ilyent.

aug. 29. 20:56
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenesre se.
aug. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!