Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a gitározásomról?

Mit gondoltok a gitározásomról?

Figyelt kérdés

A videó:

[link]


Tudom, hogy van hova fejlődnöm.Esetleg milyen tanácsot adnátok?



aug. 17. 22:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hallgattam korábban is és most emiatt frissen is, lehet inkább neked kéne egymás mellé tenni a kettőt, mert ég és föld az a kis intonációs trükköcske meg a lógó belűre lehangolt gitár görcsös szorongatása. Mint amikor a Dustin Hoffman alakította Raymond Babbit mellé ledobsz egy rendszerben ragadt, nemigen fejlesztett, de még beszélni képes autistát, és összeveted a beszéd aritmiájukat, az artikulációjukat, meg a saját érzéseidet, hogy mennyire ijedsz meg a nézésüktől pl. :)
aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az előzők mind nagyon kritikusak voltak, minden szakmai dolgot elmondtak, úgyhogy én már csak tényleg azért vagyok itt, hogy kifejtsem a pozitív észrevételeimet... :]

Szerintem abszolút ügyes vagy. Fejlődnie mindenkinek, mindig kell, ebből áll a világ és ami a legjobb, hogy neked már van miből fejlődnöd. Szerintem klassz az egész. Tetszett maga a videó is. A homemade egyszerűségével nagy stílust és életérzést vágott hozzá. A gitározásod pedig szerintem tényleg jó volt. Nem tudom mióta csinálod, de tényleg abszolút hallgatható volt a zenéd. Már előttem is jelezték páran, úgyhogy nem írom le sokadjára ugyanazokat az észrevételeket, de ha valamiv, akkor a ritmus az ami nagyon csökönyös egy jószág. Tudom milyen baromi nehéz még arra is figyelni, de a ritmussal az egész munkát le lehet rombolni szépen. De tényleg mondom, hogy nagyon ügyes vagy, kitartást és így tovább. Gyakorolsz, belejössz. És voilá. Hajrá hajrá🤘♡

aug. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#11 Az érzés abszolút átjött amit írtál.:D Pont ezt éreztem én is, ezért írtam hogy hallgasd meg. :-)
aug. 19. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ja, és kérdező! Semmiképp se add fel, ha ez néhány hónapos meló eredménye akkor nagyon ügyes vagy. Én sem tanultam zenetanár mellett trükköket csak néhány hónapot szolfézst klasszikus gitáron zenesuliba lyukas órákon, majd elzavart zenekart alapítani 21 évesen. Nem voltam már olyan fiatal, és most ötven felé is zenélünk. Tehát sok sikert!!
aug. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a magunk módján mi, savazósabb arcok is rommá dícsérjük, amikor fel se merül ilyen, hogy hagyja abba, nem neki való, helyette viszont őszintén elmondjuk, hogy rengeteg meló, de olyanról szó nincs, hogy bármit meg kéne úszni belőle vagy ilyesmi. Kicsit érzékletesebben: ő is egyike azoknak, akiknek kutya kötelessége végigjárni az útját a hangszerével, mert vitán felül ott van minden hozzá. A legnagyobb gond magával a zenével van: azoknak működik, akiknél szorgalommal párosul a rátermettség (nem tehetség, hanem elhivatottság és örömködés, egy megfoghatatlan, kitüntetett figyelem a zene felé, ami jön magától). Kényszerből nem megy, tehát kell a szerelem.
aug. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
12-es!Nagyon szépen köszönöm a bátorító szavakat.15-ös!Igen elismerem tényleg kicsit elhamarkodottan kezdtem bele ennek a számnak a gyakorlásába.Elismerem, hogy tényleg sok lehet a berögzült hibám.Innentől kezdve most már csak egyszerűbb dalokat tanulok és a ritmusomra fektetek nagyobb hangsúlyt.Szerintem bennem megvan az elhivatottság, szinte minden gondolatom a zene körül azon belül is a gitár körül forog.Eszméletlenül feltölt a gitározás.
aug. 20. 11:44
 17/18 A kérdező kommentje:
11-es!Jól értem, hogy leautistáztál?Nem értem miért kell gonosznak lenni...
aug. 20. 11:46
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak egy kép arról, hogy egy nagyszerű színész is mennyivel furább a nyers, természetes valósághoz képest, és a zenélés ez, hogy csak hozod magad, nagyjából beszédközpontból dolgozol fizikai síkon, miközben a legnagyobb természetességgel teremtesz egy komplett világot magad körül. Ez olyasmi, ahova csak azok nem jutnak el, akik akarnak valamit. Egy gagyarászó kisgyerek se véletlenül olyan varázslatos: azonnal tere van, teljes gondtalanságban alkot ott, helyben.
aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!