Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire ismertek az alábbi...

Mennyire ismertek az alábbi rockegyüttesek? Hallottatok már ezek közül valamelyikről?

Figyelt kérdés
Blondie, Steely Dan, New York Dolls, KISS, Talking Heads, Roxy Music, Joy Division, New Order, The Jam

aug. 14. 12:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Blondie, New York Dolls, KISS, Talking Heads, Roxy Music, Joy Division - Ezeket ismerem
aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésedben felsoroltak közül én a New York Dolls-ról, a KISS-ről, a Joy Division-ről, a New Order-ről és a The Jam-ről hallottam már, viszont egyiknek se szeretem a zenéjét, a többiről valahogy én még ezelőtt nem hallottam.
aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha nem is név szerint, de maga a zene reklámokból, filmekben, itt ott hallva kb szerintem mindenkinek megvan.
aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a műfajom egyik se, de mindet ismerem.
aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%
Egyiket se ismerem. A KISS-ről és a The Jam-ről itt Gyakorin hallottam már, a többiről még annyit se.
aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!