Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » ROCKEREK! Ti miért szeretitek...

ROCKEREK! Ti miért szeretitek a rockzenét?

Figyelt kérdés

csak mert én sose értettem, hogy mit esznek rajta, hogy ki áll egy csávó a színpadra és üvölt torkaszakadtából ahogy bírja és még hamis is és dallama sincsen se ritmusa, lüktetése stb.



persze vannak jók, mint pl green day



am előbb a heavy metal-ról beszéltem, nemtom az rock ugye? nem értek ehhez.


sokan mondják, hogy felpörgeti őket, de engem nem : / inkább lehangol, hogy valaki aki tehetséges lehetne csak így üvölt, vagy akárki üvölt tehetség nélkül és híres..


ha fel akarom magam pörgetni, akkor inkább valami gyorsabb party zenét nyomnék be (pl. rock party anthem [nem rock stílus] )



aug. 12. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kb fordítva is meg lehetne kérdezni. Te miért szereted pl a popzenét? Vagy amilyen műfajt hallgatsz.

Mert tetszik és kész, ilyen a zenei ízlésem. Abban meg tévedsz, hogy az énekes kiáll és üvölt, az már metal.

Linkelni nincs kedvem, de pár dalt leírok, amik véleményem szerint nem ritmustalanok:

Bon Jovi- It’s my life

Bryan Adams- Summer of 69

Linkin park- Numb

Metallica- Enter sandman

Metallica- Wherever I may roam

Meatloaf- Modern girl.

szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak az első mondatot olvastam. Fingod nincs, miről beszélsz…
szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!