Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Annisokay-hez, a FEVER 333-hez...

Annisokay-hez, a FEVER 333-hez vagy az Iprevail-hoz hasonló metál bandákat keresek, aki ismer az ajánlana?

Figyelt kérdés
Régóta keresek ilyesmi heavy esetleg death metál bandákat de sehogy se találok. Legyen kreatív lehetőleg sok dobbal de igazából nyitott vagyok más stílusokra is ( előre is köszönöm a válaszokat azoktól akik mélyébe benne vannak ezekben! Olyanok akik olyasmiket írnának h Metallica azoknak köszi de én ennél sokkal ütősebbet keresek)

aug. 10. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

The Browning - Standing On the Edge

To the Rats and Wolves - Blackout

We butter the bread with butter - hypa hypa

Electric Callboy - Crystals


nem nagyon adtál konkrét támpontot, a "sok dobbal"-ra alapozva írtam ezeket :D de a Heavy Metal meg a Death Metal nagyon nem hasonlít egymásra :D

aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
My diligent future , modernebb hangzás , kiváltképp a dreamchaser számuk fogott meg, utánna kezdtem el hallgatni őket
aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hollywood Undead , picit másabb vonal , de talán egy misét megér
aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek! #1 teljesen igazad van, még csak ismerkedek a stílussal
aug. 11. 09:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!