Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mennek sokan ilyen...

Miért mennek sokan ilyen fesztiválokra, mint a Szuget vagy Sound?

Figyelt kérdés

Egyrészt elég drága, plusz amit elkölt ott az ember, abból simán elutazhat egy jobb helyre, tengerpartra. Egyszer voltam kint a Szigeten, s borzasztó volt a tömegnyomor, valamint az a tény, hogy mozdulni nem lehetett, napokig por jött ki az orromból.


Mit gondoltok?



aug. 7. 20:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%

Minosegi, zart megaklubokba jarok, nem beach discoba. A lineup egy dolog, neves dj is csinalt mar szar bulit.


Itt a hangsuly teljesen mashol van. Utazok 6-800km-t egy masik orszagba + szallas + piak + medence + bulik. 5× nagyobb elmeny es ott vagyok penzben, mintha a szigeten csoveskednek.

Ez nekem az atbaszas kategoria.

aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Itthon is van medence, szállás, piák és bulik. Ezért feleleges 6-800km-t utazni.



Akármennyire is kepesztesz, nem mindenkinek az a nyaralás ami neked. Nem vagyunk egyformák.


Miért olyan nehéz ezt megértened???


Ez kb. olyan, mintha azért hülyéznél le embereket mert nem szeretik a te kedvenc kajádat.

aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!