Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Kovács Ákos van...

Szerintetek Kovács Ákos van akkor jelentőségű (és tehetségű) zenész, mint Máté Péter volt?

Figyelt kérdés

júl. 22. 23:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom...

Hozzám (a 10-20-30 évvel ezelőtti) Ákos áll közelebb.

júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nagyobb. Máté Péter erősen túl van értékelve, ami leginkább annak köszönhető, hogy a támogatott kategóriába tartozott. Ákos önerőből vált népszerűvé, (akkor még) nem futtatta senki.
júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Régebben igen, az volt. Mára csak egy lefutott ripacs lett.
júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem mindkettő elég unalmas.
júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Más kor, más zenei stílus, és más politikai érdekeltség.

Szóval összehasonlíthatatlan.

júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Ákosnak nincs értékelhető hangja Máté Péterhez képest. Máté Péter hangban minimum egy Elvis Presley szint volt. A dalok tartalma is messze jobb volt Máté Péternél, mint ákosnál.

(Induljon a banzáj, az egy fidesz himnusz.)

júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Máté Péter sokkal fülbemászóbb Kovács Ákosnál. Kovács Ákos zeneileg szerintem értékelhetetlen, nagyon egyszerű. Biztos vagyok benne, hogy sokak számára inspirálóak a szövegei, erőt merítenek belőle, és kevésbé depressziósak, de összehasonlíthatatlan Kovács Ákos Máté Péterrel zenei tehetség tekintetében
júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Azért Máté Péter zenéje sem egy Dream Theater. Ákos pedig szövegeket tekintve kenterbe veri. Mondjuk nem csoda, Máté Péter szövegeinek nagy részét a párt kedvence, az amúgy tehetségtelen S. Nagy István írta.
júl. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

#8

"tehetségtelen S.Nagy...."


Gondolom az a párszáz sláger, amit a magyarok 80-90%-a ismer és szívesen hallgat, az semmit nem jelent.

Ákosról vajon ki fog beszélni halála után 10 évvel?

júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%

#9 Azért ismerik és hallgatják szívesen, mert akkor is és most is a támogatott kategóriába tartoznak, ezért azóta is folyamatosan nyomatja a média.

Ákosról nagyon sokan fognak beszélni a halála után 10 évvel. Ha nem vakít el a politika, akkor belátható, hogy nagyságrendekkel igényesebbek a szövegei, mint S. Nagynak.

júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!