Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallottatok már a Rush együtte...

Hallottatok már a Rush együttesről? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

júl. 22. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igazából minden modern prog metal/rock bandának egyik fő elődjének tekinthető. Nagyon kevés bandák egyike, aki hibátlan életművel rendelkezik, több generációt megszólító és mindig jól fejlődő zenekar.

Összesítve idővel ők váltak a műfaj egyik legnagyobb bandájává, iszonylat alulértékeltek ehhez képest.

Szóval nagy értékelem, amit csinálnak. De inkább Fates Warning vagy Opeth, ha valami modernebbre vágyok, mert az idő azért rajtuk is fogott, de korukhoz képest kellemes zenét játszottak.

júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a román Sport Total FM rádióban hallottam őket többször, illetve még anno az MTV rockműsorában láttam a Roll The Bones című számuk klipjét. Azóta jópár daluk megtalálható a zenetáramban.
júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hippik. Poprock.
júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mansour ***** válasza:

Igen, nagyon kedvelem, különösen az 1977-1982 közötti albumaikat. Azt én nem mondanám, hogy teljesen hibátlan az életművük, mert bár kimondottan rossz zenét nem csináltak soha, de voltak azért erősebb és gyengébb korszakaik, voltak tényleg poprockba hajló dalaik és a 90-es évektől önismétlőbb, unalmasabb lett a zenéjük, igaz, voltak még ekkor is fellángolásaik.

A legjobb zenéik mindenképpen a progrock legfelsőbb szintjén vannak, és az sem kis teljesítmény, hogy 3 tagú bandaként az összetettebb dolgaikat is hiánytalanul hozni tudták a koncerteken, kiegészítő zenészek nélkül.

júl. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!