Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg Taylor Swift a legjobb...

Tényleg Taylor Swift a legjobb énekes manapság?

Figyelt kérdés

júl. 10. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy notórius kérdező, aki szerint igen. Én nem tudom mi a fokmérője a dolognak, hogy ki dobogós és ki futottak még.
júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan van, hogy jó énekes.

Olyan nincs hogy legjobb. Mindenki maga döntse el hogy ki az amit szeret, akit a legjobbnak tart, ez a dolog teljesen relatív.

Én egyáltalán nem szeretem.

júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki az akit szeret* bocsánat, telefonom kijavított.
júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tudom csak mondani, amit az kettes írt. Mindenki más és maga döntse el, mi tetszik neki.
júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, ki az, de ha valami popceleb, akkor a legtöbb metalénekessel nem veheti fel a versenyt.
júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Messze nem. Csak felkapott.

Egyáltalán nem mozgat meg a munkássága, és hangilag se a világ teteje.

júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen cikk, hogy ő-e az új Eddie van Halen... Nem vicc, ezt tényleg megírták külföldön. Nyilván nem rossz, de kicsit kezd elszállni az egész jelenség és még csak nem is miatta, hanem a rajongói miatt.
júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, az tény. Az elmúlt 15 év híres popénekeseinél sokkal jobb. Innentől az számít kinek írnak jobb zenét, és kinek kellemesebb az orgánuma. Nekem Norah Jones, Katie Melua, Lady Gaga hangja kellemesebb, mégha hallhatóan nem olyan ügyesek mint akit kérdezel.
júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Tipikus tinisztár jelenség volt befutásakor. Marketing szempontjából sikeres volt, hiszen rengeteg meg nem értett tizenéves tudott azonosulni a dalszövegeivel, és nagyon sok új előadó is Swiftie-nek vallja magát.

De a tinisztárságnak pont az a veszélye, hogy egyszer ki kell lépni ebből a szerepből, és amikor valami újat és formabontót kéne mutatni a szerelmi bánatokon és a kamaszos durcizáson túl, meg vannak lőve. Nem mindenkinek sikerül ezt megugrania.

A régi albumait hallgatja mindenki, az új korszakának nincs olyan nagy rajongótábora.

júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Fel hájpolt picsa
júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!