Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc énekesed/ének...

Melyik a kedvenc énekesed/énekesnőd, és miért?

Figyelt kérdés

júl. 8. 14:16
1 2
 1/13 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Techno-s, Progressive House-os , Psytech-es ként:


Michael Jackson

Madonna


Szeretem a zenéiket ma is.

Minőségi klip-jeik is vannak.

júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
David Bowie - sokoldalú, kreatív figura volt tüneményes és sugárzó személyiséggel, páratlan hangkarakterrel
júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Most biztos le leszek értékelve, de magyarok közül nekem Csipa, a Hooligans énekese az örök kedvenc. Szerintem nagyon egyedi az orgánuma, ráadásul gyengém az ilyesfajta férfihang, ezért valószínűleg a Hooligans rajongója leszek, meddig csak élek.

Magyar énekesnőket egyéb személyes okok miatt nem hallgatok.

Külföldiek közül pedig Chester Bennington, nem hiszem hogy szükséges volna indokolni, miért. Egy legendát veszített vele a világ.

Nők közül pedig Pink és Lady Gaga, szerintem nagyon dallamosak, élvezhetőek a számaik, ők az egyetlen női énekesek, akikről azt mondom, hogy még el tudom viselni.

júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kedves Vezető ***** válasza:
100%
3, mindegy mit írsz, itt a minuszolás alap , instant skill sokaknál :)
júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Paul McCartney


Nem sok énekes van, aki hatvan év után is olyan kedvelt énekesnek számít, mint ő.

júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 tudom, van már tapasztalatom bőven az oldal terén, ezért is írtam oda. Egyszer első válaszolóként leírtam ugyanazt, amit az utánam lévőek szintén leírtak még hatan, aztán engem valamiért leértékeltek a sárga földig, míg mindenki más zöldben maradt. Azóta se értem mi volt a baj, de elég nevetséges xdd
júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Indokolni nem tudom, a magyarok közül Radics Gigi, Szekeres Adrienn, Kovács Kati


Külföldiek közül (szerintem itt nem ismert nevek) Lila Downs, Nargiz Zakirova, Alesha Dixon


Férfiak között egy sincs, akit ki tudnék emelni.

júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mansour ***** válasza:
100%
Férfiak közül sok kedvencem van, különböző műfajokból, nem igazán tudok választani. Nők közül egyértelműen Lisa Gerrard, senki más nem tud úgy bánni a hangjával, ahogy ő.
júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem nagyon hallgatok olyan zenét amiben ének is van (technos, hardstyleos arc vagyok) de ha ki kéne emelnem a kedvenceimet: J Balvin, Daddy Yankee, Bad Bunny
júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Énekesnőből mindig más meg nehéz döntés de most legyen Marcela Bovio.

Énekesből pedig a fiatal James Labrie, manapság iszonyat megkopott a hangja sajnos.

júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!