Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok rólam? Milyen...

Mit gondoltok rólam? Milyen ember vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
Az alábbi előadókat hallgatom: Abbath, Cannibal Corpse, Death, Behemoth, Linkin Park/Chester Bennington, Funktasztikus, Nile, Immortal, Obituary, Thy Art Is Murder, Korn, SlipKnot, Ektomorf, Six Feet Under, Ava Max, Angerseed

júl. 7. 21:38
 1/7 Kedves Vezető ***** válasza:
100%
Olyan aki szereti ezeket a zenéket.
júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nu metálos, valami sárkányos-farkasos-lángos-koponyás póló, vagy zenekaros, vastag pénztárcalánc, valami bumfordi cipő, zsíros haj.


Vagy 35 vagy és ez volt ami ment amikor tini voltál, és ez azóta is megmaradt. Nekem kérdéses, hogy amennyiben érted is a szövegeket, ez még mindig mond neked valami tartalmilag, vagy csak nosztalgikus? Van pocsék tribal vagy láng mintás tetkód amit tiniként varrattál? Hajad van még? Ott a heg az alsó ajkad alatt?


Vagy 15-18 és azt hiszed a 90es évek voltak az igazi f@sza jó idők, ezerrel igyekszel felvenni az aestheticet, meg ezerrel sasolid hogy kell úgy kinézni mint az akkori tinik, ami sokszor ironikus mert pont annak a korosztálynak akarsz beinteni akik ezeken a képeken vannak.

De ne aggódj, kinövöd, és találsz kicsit több tartalommal bíró metált. Vagy nem, és akkor megérkezel a 35 éves verzióhoz.

júl. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Különc, aki azt hiszi, hogy mivel egy bizonyos zenét hallgat, magasabb az intelligenciája.
júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a Ganxsta Zolee és a Kartel lemaradt a felsorolásból véletlenül, bocsi :D

Pedig az is ezek közé tartozik

júl. 8. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Pózer. Minden alműfajból csak a legismertebbeket hallgatod.


Vagy elmerülsz jobban az adott zenei műfajokban ês trve arc leszel vagy kinövöd kb 2 év múlva.

júl. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5, igen ezt hívják tapintatosan nu metálbak 😏
júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de ha nem vagy egy sablon NPC akinek az egész személyisége leírható a dalok alapján, amiket hallgat, akkor ennyi alapján semmi nem derül ki rólad, max a korod (vagy kora 18-24, vagy 32-36ra tippelnék ezek alapján)


Nekem a 3 kedvenc (kb ennyi összesen amit hallgatok) zenei stílusom a black metal, a bedroom pop, és a magyar alter, meg régen hallgattam underground magyar hiphopot, na most ezek alapján milyen ember vagyok? :DDDD

júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!