Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi volt anno Avril Lavigne...

Mi volt anno Avril Lavigne elsöprő sikerének titka?

Figyelt kérdés

júl. 3. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi különleges
júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tipikus tinisztár jelenség volt, akit nagyon korán felfuttattak.

Nem jobb vagy tehetségesebb másoknál, de arra pont jó, hogy a nála pár évvel fiatalabbak rajonganak érte. A vele egykorúak meg irigykedjenek rá, de azért szemmel tartsák, mert olyan lehetőség hullott az ölébe, ami nem adatik meg akárkinek.

júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert egy lázadó tini volt a "jó kislányok" korában pl britney, mandy moore, jessica simpson
tegnapelőtt 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Sum 41 énekesének a férje volt. Ettől lett híres.
tegnapelőtt 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagy rajongója voltam tinikoromban (még most is szeretem) és amikor először hallottam a Complicated-et a rádióban, fogalmam sem volt, hogy ki énekli, egyszerűen beleborzongtam és könnybe lábadt a szemem. Ugyanígy éreztem aztán a többi dalával is, a Sk8ter Boi-jal és különösen az I'm With You-val. A többi pedig már történelem, ahogy mondani szokták.:) Szóval ha magamból indulok ki, szerintem a zenéje miatt lett olyan sikeres, át tudta adni az akkori tinédzserek érzéseit, problémáit. Én nem voltam soha lázadó tinédzser, eleinte nem is tudtam, hogy ő hány éves és milyen az imázsa, csak megfogtak a dalai. Ennek ellenére lehet valami abban is, amit előttem írt valaki, hogy a jókislánynak beállított valójában ribis énekesnők között kitűnt a lázadó imidzsével és sokan példaképként tekintettek rá.
tegnapelőtt 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!