Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Házibuli Attilával c....

A Házibuli Attilával c. műsorban ki volt az az énekesnő???

Figyelt kérdés

Nem én szoktam nézni a Muzsika tévét (sőt egyáltalán nem nézek tévét), de ezen a héten valamelyik nap, miközben épp a konyhában tevékenykedtem megütötte a fülemet egy erőteljes rockos női hang, ami totál elütött a megszokott mulatós szinttől és be kellett rohannom, hogy megnézzem ki énekel világszínvonalon, de sajnos nem láttam a nevét kiírva.


Egy kb. középkorú, félhosszú vagy inkább rövidebb (fene se figyelte, elvitt a hangja) barna hajú, nagyon magas, szikár, kifejetetten vékony, talán fiús alkatú, nyúlánk külsejű, hosszú lábú, miniszoknyás, érett nő nyomott valami érzelmes, de dinamikus, nagyívű, nótát két emberről (értem, érted szavak szerepeltek a dalban talán), de olyan frenetikus energiával és kisugárzással, őserővel, hogy teljesen ledöbbentem és levitte a hajamat is majdnem! (Na jó, nem, de mégis! :)) A közönség is őszintén tombolt és vastapsot kapott. Nem az a szokásos tingli-tanglizás ment, hanem valami nagyon komoly!


Sosem láttam még ezt a nőt sehol, és szerintem nem is állandó fellépő ebben a műsorban, de még a zene világában sem ismerős sehonnan és nem bulvár szereplő, de próbáltam rákeresni, mivel szeretném újra meghallgatni ezt a kimagaslóan képzett hangúnak tűnő tehetséget. De mivel semmi infóm nincs róla, így reménytelen.


Azért írtam ki a kérdést, hátha valaki mégis tudja, hogy ki ő!



#énekesnő #Muzsika TV #házibuli attilával
júl. 3. 01:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem egy gyenge, törékeny nőt keresünk. Igaz ugyan, hogy akit keresünk, az is vézna, szikár, hosszú lábakkal, de olyan erős, határozott, nem egy védelemre szoruló szirén, hanem inkább vagányabb, amolyan rocker típusú, érett nő és biztos, hogy közelebb a 40-hez korban, de 38-nak saccoltam.


Nagyon elütött az egész közegtől, ezért is volt olyan különleges élmény.


Azt tudom még elképzelni, hogy talán hajón dolgozott eddig vagy külföldön, mert a hangja olyan profi, nagy színpadra való, nagy ívű dalokhoz való, nagy hangterjedelemmel, erővel, energiával, de itthoni zenei palettán soha sehol nem hallottam még, pedig a hangja sokkal magasabb szintet mutat és kellett valahol lennie előtte, profizmus volt a legmagasabb fokon és messze felülmúlta a házibuli színvonalát..!

júl. 3. 02:08
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

11


Esetleg vedd föl a kapcsolatot az illetékesekkel..Eressz meg egy telefont..

Más ötletem nincs.

[link]

júl. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12: igen, megtehetném, de azért az olyan gáz lenne, mivel semmit nem tudok az énekesnőről és azért nem is létszükséglet, meg aztán hogy adjam elő ezt, hogy közben ne sértsem meg őket, merthogy az az egyetlen ismérv, hogy ez az egyetlen énekesnő kenterbe veri az egész bagázst! :D
júl. 3. 02:24
 14/18 A kérdező kommentje:
12-es: igazán rendes vagy és köszönöm a segítő szándékot! :)
júl. 3. 02:25
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

13


-Halló!Jó reggelt.Érdeklődni szeretnék;kik léptek föl a múlt heti műsorukban?

júl. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15: hát felírhattam volna a napot. Na, mind! :(
júl. 3. 02:40
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg az ismétlések között meg lehet próbálni elcsípni. Ugyanaz a rész lemegy sokszor egy héten.


[link]

júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

17: jaj, nagyon kedves vagy, de megoldotta az élet (univerzum, Isten, sors, angyalok stb vagy ki tudja), ugyanis ma este 18:20-kor megint leadták - éljenek az ismétlések!!! :)))))))))))))


De most már okosabb voltam, rohantam a telóért és felvettem videóra, illetve az is kiderült, hogy nem is a Házibuli Attilával c. műsorban volt, LOL!!! De legalább a Muzsika TV stimmelt!:DDDD


És az a vagány nő nem is miniszoknyában volt, hanem egy fekete kis elegáns rövidnaciban stb, na de mind1 is, mert nem az volt a fontos, hanem a hang.


És még van, aki kételkedik a vonzás törvényében ?!


Na, a lényeg az, hogy ezúton szeretném megköszönni a fáradozásodat, segítő jó szándékodat és hogy még ma reggel is írtál ide és kerested a megoldást - egy élmény volt veled, kösziii!!! Mentek a zöldek és Isten áldjon meg Téged!!! :)

júl. 3. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!