Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Házibuli Attilával c....

A Házibuli Attilával c. műsorban ki volt az az énekesnő???

Figyelt kérdés

Nem én szoktam nézni a Muzsika tévét (sőt egyáltalán nem nézek tévét), de ezen a héten valamelyik nap, miközben épp a konyhában tevékenykedtem megütötte a fülemet egy erőteljes rockos női hang, ami totál elütött a megszokott mulatós szinttől és be kellett rohannom, hogy megnézzem ki énekel világszínvonalon, de sajnos nem láttam a nevét kiírva.


Egy kb. középkorú, félhosszú vagy inkább rövidebb (fene se figyelte, elvitt a hangja) barna hajú, nagyon magas, szikár, kifejetetten vékony, talán fiús alkatú, nyúlánk külsejű, hosszú lábú, miniszoknyás, érett nő nyomott valami érzelmes, de dinamikus, nagyívű, nótát két emberről (értem, érted szavak szerepeltek a dalban talán), de olyan frenetikus energiával és kisugárzással, őserővel, hogy teljesen ledöbbentem és levitte a hajamat is majdnem! (Na jó, nem, de mégis! :)) A közönség is őszintén tombolt és vastapsot kapott. Nem az a szokásos tingli-tanglizás ment, hanem valami nagyon komoly!


Sosem láttam még ezt a nőt sehol, és szerintem nem is állandó fellépő ebben a műsorban, de még a zene világában sem ismerős sehonnan és nem bulvár szereplő, de próbáltam rákeresni, mivel szeretném újra meghallgatni ezt a kimagaslóan képzett hangúnak tűnő tehetséget. De mivel semmi infóm nincs róla, így reménytelen.


Azért írtam ki a kérdést, hátha valaki mégis tudja, hogy ki ő!



#énekesnő #Muzsika TV #házibuli attilával
júl. 3. 01:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bár lehet, hétvégén volt inkább!
júl. 3. 01:04
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
júl. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2-es: ne trollkodjál lécci! :XD
júl. 3. 01:23
 4/18 A kérdező kommentje:
2-es: ez egy bögyös kislány, akinek cérna vékony hangja van és még sorolhatnám a nem túl biztató jelzőket, de jót mosolyogtam és értékelem a fáradozásodat, köszi! :)
júl. 3. 01:25
 5/18 anonim ***** válasza:
júl. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5: nem-nem! Ez sem ő! Nem tipik mulatós előadót keresek és nem barbis külsejű babát!:)
júl. 3. 01:33
 7/18 anonim ***** válasza:

6


Oké.Akkor máshonnan kellene megtippelni ki lehetett az.Esetleg ő lépett föl?

https://www.youtube.com/watch?v=Ojn0pusyLYA

júl. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7: nem, nem hosszú hajú és nem ismert színésznő, de igazán aranyos vagy, hogy így próbáltál segíteni!


Meglepődtem, hogy egyáltalán valaki írt és nem küldött el elsőre az anyjába! Ez pozitív!:D

júl. 3. 01:54
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

8


Akkor talán itt; a képeket nézegetve megleled akit keresel:

[link]

júl. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9: köszi, de ezen már túl vagyok és nincs köztük! :)
júl. 3. 02:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!