Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy '80-as évekből származ...

Van egy '80-as évekből származó italodisco sláger, amit mostanában többször hallottam újragondolva több rádióban is, de sosem sikerült kiderítenem a címét, tudnátok nekem tippeket adni, mi lehetett az?

Figyelt kérdés

#olasz sláger #upgrade verzio
jún. 13. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a mammamaria.
jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=HxL19VWL9TM


Jaxomy x Agatino Romero x Raffaella Carrà – Pedro (Official Video)


Eredeti: Raffaella Carrà – Pedro

jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

"több rádióban is"

Nagy segítség ez, főképp úgy, hogy én pl. egy rádiót sem hallgatok, így elképzelni sem tudom, melyik adókon szólt.

Biztos valami hót unalmas zene, de ne legyen igazam.

jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nagy segítség ez, főképp úgy, hogy én pl. egy rádiót sem hallgatok,"


Akkor a kérdés nyilván nem hozzád szó. Valamiféle válaszolási kényszered van?

jún. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Valamiféle válaszolási kényszered van?"

Az éppenséggel nagyon ritkán van, de ha lehetne tudni legalább egy adót, hogy melyiken szokott szólni és kb. milyen napszakban, akkor lehet hogy bekapcsolnám a rádiót és hátha tudnék segíteni.

Gondolom olyanról ne is álmodjak, hogy van annak a bizonyos rádiónak egy lejátszási listája arról a nap(ok)ról, amikor az a szám szólt.


Viszont, amikor én még hallgattam rádiókat, akkor nem csak egy számot ismételgettek benne állandóan. Tehát még akkor sem volt egyértelmű a sok közül, hogy éppen melyikre kell gondolni.

Szóval csak szerettem volna közelebb jutni a megoldáshoz, mert elegem van az olyan kérdésekből, hogy pl.: "láttam/hallottam valamit, mi lehetett", vagy pl.: van egy gépem és miért nem működik, stb.


"Akkor a kérdés nyilván nem hozzád szó"

Csodálatos lenne, ha a nem szimpatikus/értelmetlen kérdéseket el tudnám rejteni a sorszámuk alapján és nem futnék beléjük újra-és-újra. Vagy van már ilyen funkció, csak nem tudok róla?

jún. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 hát én sem rejtem el, viszont ha tudom, hogy kevés az infó, vagy nem tudom megválaszolni, nem írok hozzá.

Más kérdés, ha valaki akkora ökörséget kérdez, vagy olyan olvashatatlanul, hogy az ember nem tud mellette elmenni...

jún. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az erőfeszítést azoknak, akik próbáltak érdemben segíteni, és sajnálom, ha frusztráltam azokat, akik pontosabb és részletesebb információkra vágytak volna.


BestFM és Sunshine rádió közül valamelyiken hallottam, és talán a Rádio1 is játszotta este 11 után.

Valami dance mixszerűséget csináltak a zenéből és máshonnan tudtam meg, hogy talán a Felicita c. szám lehetett az eredeti, azt meg is találtam. Még nem kerestem rá a feldolgozására, de szinte biztos vagyok benne, hogy abból kell kiindulni a megfejtéshez.

jún. 14. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!