Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tolnában metál banda?

Tolnában metál banda?

Figyelt kérdés

A lényeg: 16 éves vagyok, nagyon kedvelem a metált, amibe 7 éve az AWS nevű zenekar álltal kerültem kapcsolatba. Basszíros vagyok, basszusgitározok lassan féléve.

Kottát olvasni nem, de tabról jól tudok játszani.

A kezem alatt jól forog a gitár.

És szeretnék egy bandába csatlakozni, egy lehetőleg, jegyzésben lévő, vagy azelőtt álló zenekarba. (tehát, van név, és mint zenekar létezik)

Ugyan nem tanultam énekelni soha, hobbiból sokat tolom, így másodvokálokat is énekelek szívesen.

Főként a következő zenekarokat hallgatom: AWS, Fish, Mudfield, Tankcsapda, Thousand Foot Kurch, The Fold.

Ha helyileg: Dombóváron, Attalában, Dobrokozon, Kaposszekcsőn van a székhely/próba, akkor heti 1-2-3 alkalommal.

Ha távolabb 2 hetente 1, vagy 2 alkalommal tudnák próbára járni.

(Nyáron akár gyakrabban)



jún. 12. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Itt kb. nulla az esélye, hogy találsz embereket, akiket érdekel, de próbáld meg itt:

[link]

Sok sikert! \m/

jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg a GsFanaticon nézz szét, van ott zenekar kereső, vagy akár feladhatod a saját hirdetésedet is.
jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!