Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Octavision jó banda?

Az Octavision jó banda?

Figyelt kérdés
Alig találni róluk bármit is, valamikor régebben meghallgattam tőlük a Coexist albumukat és elősször egy az egyben egy instrumentális Dream Theater-re emlekeztetett, de kicsit talán Opeth-es is itt-ott.

jún. 12. 02:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy nem rég ajánlott a YouTube egy videót, ahol reklámozzák ezt az együttest, aztán itt ez a kérdés. Előtte nem hallottam még róluk. :)


[link]


A fent említett Octavision zenekar gitárosának (kis)lánya basszusgitáron játssza az egyik számukat 5:00-tól.

jún. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Ez a videó jutatta eszembe őket, egyébként még valamikor 2-3 éve hallottam róluk elősször, lehet pont amikor kijött az album és akkor rájuk kerestem, úgyhogy tudom mi van 1-2 taggal(De mondjuk Victor Wooten nem is igazán fog eltűnni a zenei világból), de mint zenekar el vannak tűnve, ami szomorú, mert amúgy meg tehetséges zenészekről van szó alapvetően.
jún. 14. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!