Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » BAEMON fanok! Mi a kedvenc...

BAEMON fanok! Mi a kedvenc dalotok az albumról?

Figyelt kérdés
Nekem amúgy az összes tetszik! Eddig nagyon jó dalokat csináltak!

jún. 4. 20:06
 1/3 DomaHUN válasza:
100%
Nekem a Sheesh, de amúgy nekem is nagyon tetszik az összes
jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled! :D

Az intro már erős kezdés, a MONSTERS pörgős, energikus, megteremti a kellő hangulatot.

A SHEESH-re eleinte nem figyeltem fel, de miután mindenhol azt láttam, hogy a koreót táncolják, nekem is a fejembe ragadt, azóta pedig nem megy ki. Van, hogy random elkezdem énekelni. A rap tipikus YG érzést ad, nagyon jók a lányok.

A LIKE THAT eléggé underrated, sehol se láttam, hogy beszéltek volna róla. A pre-chorus és a refrén az egyik legjobb az egész albumról; a vokálosok is megcsillogtatják tudásukat, de a rap is megkapja a figyelmet. Chef's kiss!

A Stuck In The Middle olyan más közérzetű, de örülök, hogy a BAEMON kísérletezett, mert ez a típus is illik hozzájuk. Igaz nem értem, hogy miért kellett két verzió, én egyébként is az OT7-t élveztem jobban.

Ezután kissé kiszakadunk a nyugodt zenéből, jön a BATTER UP, ami tetszett, de a hallgatása közben végig éreztem, hogy ez a dal inkább a BLACKPINK-hez illik, a refrént folyton Jennie hangján képzeltem el. Mintha nekik szánták volna. De ettől függetlenül egész jó volt.

DREAM... libabőrös lettem Pharita, Rami és Ahyeon hangjától, szerintem ez a kedvencem az egész albumról, de nagyon nehéz dönteni. A szöveggel is eléggé egyet tudok érteni, a vége pedig elvarázsolt.

jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
#2 A Batter Up egy leselejtezett bp szám. Úgyhogy jól gondoltad.
jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!