Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metál zenére mennyire lenne...

Metál zenére mennyire lenne igény a mai fiatalok körében?

Figyelt kérdés

Természetes hogy ma a rap a domináns műfaj, de szerintem sokan azért hallgatnak csak rappet, mert sokan csak ezt hallgatták életükben, és az olyan zene mint a rock, vagy a metál teljesen “új” lenne nekik.

Szerintetek ha most alakulna itthon egy metálegyüttes fiatal srácokból, mennyire lenne rá igény? Példának javasolnám az egykori Pokolgép zenekart. Egy-két számot ha meghallgattok tőlük, tudni fogjátok milyen metálstílusra gondolok.

(Fontos hogy nem hörgős metálra gondolok!)



máj. 19. 15:11
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat. Igazatok van, valóban a pop a domináns műfa, és való igaz hogy buta gondolat volt hogy szerintem azért hallgatnak rappet mert mást nem ismernek, az utolsó kommentelőnek pedig igaza van merthogy tényleg van még pokolgép és tudom hogy készítenek még albumokat. Rosszul tettem fel a kérdést. Az igazi kérdésem az lenne, hogy mennyire lenne képes befogadni ezt a fajta metált a fiatalság amiről szót ejtettem.
máj. 20. 03:25
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha tudsz a fiatalok nyelvén beszélni, akkor akár még új hallgatókat is szerethetsz. Van pl. Azahriah-nak a Tartarosz című dala, ami nagyon erősen SOAD benyomást kelt, eléggé kemény metál (pláne egy átlag pophallgatónak), de mégis hallgatják még olyanok is, akik eddig csökönyös módon minden metált elutasítottak.

Persze nem tudok tökéletes tanácsot biztosítani, de abban biztos vagyok, hogy jó fajta metálra mindig lesz igény!!!

máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ihletnek ajánlom a következő bandákat:

- Jinjer

- Dragonforce

- Infected Rain

- Sabaton

- Spiritbox

- Avenged Sevenfold

Ezekből kb. meg tudod állapítani, hogy milyen metalt szeretnek a fiatalok. Mert náluk azért egy Judas Priest kevesebbet pörög már, és ez a normális folyamat.

máj. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a minőség a lényeg. Szoktam nézelődni új előadók felé, de egyszerűen annyira sok tucatbanda van, hogy alig hallasz bármi újat. Kivétel talán a Sleep Token, ami végre valami új, valami más, mint az eddigiek.

Ha tudsz valami olyat alkotni, ami magyar fronton eddig nem fordult elő, akkor biztosan kapsz majd figyelmet is.

máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#14.

A Mastodon futott be talán egyedül igazán a nagyon újító bandák közül.

The Ocean, Be'Lakor, Ne Obliviscaris, Caligula's Horse, Borknagar teljesség igénye nélkül elég korrekt anyagot szállított le mostanság.

Szerintem nincs összhangban a 2 dolog.

Kell egy jó kiadóhoz szerződni, meg egy csomó szerencse sem árt, hogy oda eljusson a zene, ahol igazán nagyra értékelik.

Idehaza a metal szintér amúgy sem valami nagy durranás, bár most van Rockmaraton és egész korrekt fellépők vannak.

máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Tom Benko ***** válasza:
70%

@5: Jaja, Spotify. Leginkább epic doomot és funeral doomot hallgatok, időnként kis black/death metallal fűszerezve. Ez alapján a Spotify javasolt nekem Adele-t, Lady Gagát, Snoop Doggot és Taylor Swiftet. Biglike.


Mondjuk a Youtube sem jobb. Meghallgattam a Gutalax együttes egyik dalát, után hetekig jöttek a gasztroenterológiai reklámok. Megnéztem Feynman egyik előadását, utána majdnem egy hónapig az ajánlósávomban laposföld, chemtrail meg spiriezobánat volt.

máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
16: Spotify nekem teljesen jókat szokott feldobni
máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó dalok esetén nekem lenne rá igényem, és ismerek másokat is
máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Jöhetne🤘
máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Dinnye2 ***** válasza:
100%

Én szeretem a metált és sokakat ismerek, akik szintén. Szóval szerintem lenne rá igény.

U.i.: Szerintem nem a rap a domináns műfaj

máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!