Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kell csinálni ezt a...

Hogy kell csinálni ezt a "rekesztést" amit pl a Patai Anna szokott sokszor csinálni a Megasztárba?

Figyelt kérdés
Ma az Ivett is csinálta mondta is neki a Mester h jó volt. Én nem tudok ilyet csinálni és idegesít h nem tudom az okát :D. Egy csomó ismerősöm simán megtudja csinálni. Miért van ez? Nincs eléggé erős hangom hozzá v mi lehet a baj?
2010. okt. 22. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
nem mki tudja
2010. okt. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen rekesztésre gondolsz? Mutatnál videót? Így sajnos nem tudom mire gondolsz.
2010. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=3uqtVBG8y-E


Itt a link, 0:53-nál rekeszt, az első "Say that you love me"-nál.


Én sem tudom, hogyan kell csinálni, de érdekelne. :-)

2010. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Tome3e üzenete:


Nos a rekesztés egy igen nehezen elsajátítható művelet. A lényege egyszerűen, a hangerő gyors, és egyenletes változtatása, melyet a torkod, és a tüdőd intenzív használatával érhetsz el. Az elején szörnyű, de ha van tehetséged, bele fogsz jönni. Javaslok egy énektanárt!

2010. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én magamtól jöttem rá, még régen. Most 12 éves vagyok és kb. már 9 éves koromba meg tudtam csinálni. Azt nem tudja mindenki?
2011. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Annus-megasztár válasza:

Igen a rekesztést sokáig kell gyakorolni de hidd el menni fog ha gyakorolod csak bíz magadban és járj énektanárhoz ő majd biztos segít kitartás puszedli


Anna

2012. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!