Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Paksi Endre miért veteti le...

Paksi Endre miért veteti le még a mai napig is folyamatosan a híres-hírhedt 2000-es debreceni koncert felvételeit a Youtube-ról?

Figyelt kérdés
Ennyi év elteltével szerintem állhatna kicsit több humorérzékkel a dologhoz, és nevethetne ő is magán. Sőt, szerintem az Ossian úgy jönne ki legjobban a dologból, ha hivatalos kiadványként CD-n megjelentetnék a felvételt, vagy esetleg egy soron következő albumra rátennének pár számot belőle bónuszként.
2023. dec. 18. 10:24
 1/4 anonim válasza:
70%
Mert nincs humorérzéke és nem ismeri az iróniát. Pont olyan ez, mint a Fostercsenge, mikor mémelni kezdték a kávé kiejtése miatt. ÉN, a helyében pólókat meg bögréket csináltattam volna azzal a mondattal, nem pedig telesivalkodom a netet, hogy jajjj, bántanak.
2023. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Pontosan. Lehetnének akár Ossian pólók is azzal a szöveggel, hogy "Gyerönk!" :)
2023. dec. 18. 12:44
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Az alkoholizmus belülről nézve azért annyira nem humoros, pláne ha első vonalbeli elszenvedője valaki. Nem arról volt szó, hogy egyszer kicsit felöntött a garatra, hanem arról, hogy az egész életének egy nagyon sötét szakasza volt és egyáltalán nem szeretné a piát vicceskedéssel propagálni. Mondjuk a Sörivó vagyok c. dalt néha eljátszák még koncerteken, de a töménytelen vedelést inkább egy búskomor Másnapos dallal próbálta meg feldolgozni: https://www.youtube.com/watch?v=xnZvS_RD-No
2023. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Az alkoholisták elvicceskednek a piáláson, de amikor őket magukat szembesítik azzal, hogy alkoholisták már mindjárt nincs humorérzékük. Tudom, mert egy haverom is ilyen. Másrészt az alkoholizmustól jellemtelenné is válnak az emberek, érdemes nagyívben kerülni őket, elég az, ha csak a saját elk*rt életüket b@sszák szét segíteni rajtuk úgyse lehet.
2023. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!