Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A rádióban miért nyálas zene...

A rádióban miért nyálas zene megy folyamatosan? Miért kell 99%-ban sírógörcsös szerelmi bánatot hallgatni? Nektek nincs elegetek belőle?

Figyelt kérdés

Miért nincsenek inkább ilyen számok, amik pont, hogy erősítenék (de legalább jobb kedvre derítenék) az embert?⏬

Nem arról szólnának a számok 99%-ban, hogy brühühü mennyire szeretlek, de sosem fogunk összejönni etc….


[link]

[link]

[link]


Gyakorlatilag ha szigorúan nézel a klipben, már tuti nem játszák le, mert erőszak…

Bezzeg nyálas dolgokról zenélhetsz, az nem gond.

Ezért is van elcseszve a társadalom.



2022. júl. 31. 21:19
 1/10 anonim válasza:
100%
Én sem értem és nekem is nagyon elegem van! Kene egy országos frekvencia, ahol ehhez hasonló számok mennének csak, amiket belinkeltél, hatalmas sikere lenne az tuti!
2022. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2022. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazatok van, de a rádiózás üzleti vállalkozás. A változatos zene nem jó üzlet. Ez sajnos piaci tény. Aki pénzt akar csinálni, az a maximális hallgatottságra gyúr, és nem kockáztat. Ennyi.
2022. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3


Oké lehet.De nem hiszem el ,hogy nincs rengeteg olyan ember akinek nincs tele a töke az unalomig ismételt slágerekkel..

2022. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Zenének se nevezhető szinte az összes, amit rádióban unalomig adnak. Minőségi zene klasszikus, rock, metál műfajokban van többnyire.
2022. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ne magadból (belőlünk) indulj ki. Van pár tízezer, talán százezer olyan, mint mi. Ez remek, de nem vagyunk elegen. Ráadásul mást és mást szeretünk, nem vagyunk homogének. Ráadásul bennünket nem kell rádiós zenével kiszolgálni, mert mi kiszolgáljuk magunkat a saját ízlésünk szerint. Ez tényleg nyers üzleti kérdés, nem kulturális vagy efféle.
2022. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os hogy szolgálod ki magad saját izlésű zenével?

Be mész egy cipős boltba vagy étterembe és belegyömöszölöd a fülhalgatót a füledbe? :D

2022. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7: Felteszek egy lemezt, vagy beteszek vmi zenét. Tudatosan keresek a Spotifyon és a YouTube-on, olykor a SondCluodon is. Ha olyasmit hallok a külvilágban, ami tetszik, de nem ismerem, akkor Sundhounddal megtudom, mi az, és utánanézek.


Szóval kiszolgálom magam zenével, nem szorulok rádióra.


Ráadásul vannak barátaim, akikkel folyamatosan küldözgetünk egymásnak zenéket, "ezt ismeritek?" jeligére.


Ez részben generációs dolog is, mert mi még ebben nőttünk fel, de egy csomó fiatal is pont így csinálja.

2022. aug. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De ha autóban ülsz jó lenne olyan számokat hallgatni, amiket belinkeltem vagy ahhoz hasonlóakat. Nem lehet állandóan Bluetooth-on meg CD-n élni és nem is viheted mindig magaddal.
2022. aug. 1. 09:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ez az kérdező xd

Most elképzeltem bemegy 8-as egy ilyen étterembe is ahol álltalában mindig valami mainstream nyálas szar szól és ilyen kis fülhallgatókkal a fülébe szürcsölgeti a levesét xdd

2022. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!