Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan halt meg Falco?

Hogyan halt meg Falco?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem nagyon ismertem de "40 éves korában autóbalesetben szerzett fejsérüléseibe halt bele Puerto Plata üdülőhelyen a Dominikai Köztársaságban, miután sportos terepjárója egy autóbusszal ütközött össze. Vérében rendkívül magas alkoholszintet mértek." Wikipédiáról szerzett idézet :)
2010. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
igen az elsőnek igaza van így halt meg sajnos.kár érte pedig remek énekes volt,de sajnos a sztárok nagyrésze így hal meg és ilyen problémái vannak.itt van amy winehouse ős ivott kábítózott és meghalt 27 évesen(mondjuk őt utáltam,zenéit sem csíptem),akkor stohl andrás az is ivott,drogozott és még mindig nincs börtönben,charlie sheenek is voltak alkohol problémái,sharon stone,melanie griffith,divine színész-énekes(eredeti nevén harris glenn milstead)ő is kiválló énekes volt viszont voltak problémái:túlsúlyos volt,nőies viselkedésű(tehát ha énekelt férfi létére nőnek öltözött tehát olyan volt mint terry black egy transzfesztita)és 43-44 éves volt mikor meghalt.de falcora visszatérve ő is sztár volt és sajna 41 évesen meghalt mondjuk ma már biztos nem lennének olyan számai mint a jeanny,titanic,wiener blut,naked,out of the dark és persze a rock me amadeus a legjobb
2011. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!