Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek?

Milyen gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Most akarok megtanulni gitározni és azt szeretném kérdezni hogy valaki tudna ajánlani valami jó akusztikus gitárt amin megtudok tanulni játszani és mi után már tudok rajta játszani ne kelljen másik gitárt veni mert hogy amit elösször vettem az egy ratyi valami jó félegitárt szeretnék
2010. okt. 19. 19:41
 1/7 anonim válasza:

szerintem valencia gitárt vegyél.azok elég jók.

Én ilyen fajta gitárt kaptam elsőre és még mindig használom.

1 és fél éve gitározok.

2010. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
és azt elfelejtettem írni hogy nem is olyan drága.
2010. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. okt. 19. 20:13
 4/7 anonim válasza:
Ne haragudj, de szerintem ha most kezded, akkor bármelyik gitár jó, még az a "ratyi" is (Kivéve persze a műanyag játékgitárt xD). Majd ha eljutsz egy olyan szintre, ahol már számít a gitár hangzása, kinézete, stb, ráérsz akkor venni egy jót. Ismerek pár embert akik nagy buzgón bevásároltak, aztán eljutottak az F-es és a G-s akkordváltásokhoz, és azóta is otthon porosodik a hiperszuper gitár, az elektromos hangoló és a többi. És ismerek olyanokat is akik az ősöktől megörökölt ütöttkopott ruszki, fémhúrosról nejlonosra átnyergelt cuccal kezdték, és most Slash szolókat nyomatnak a villanygityón.
2010. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja és persze a másik előnye, a ratyi gitárnak, hogy viheted nyugodtan házibuliba, táborba, nem kell félteni, nem számít ha ráfolyik a boroskóla, ha lehányják, ha összekarcolják, nyugodtan odaadhatod bárkinek (amit úgyse úszol meg egy társaságban, főleg, ha megmutatsz pár nagyon egyszerű akkordot, a haverokat olyankor le se lehet vakarni a gitárról, addig nem hagyják abba, amíg látnak). Sőt még az se nagyon visel meg, ha valaki jól összetöri.
2010. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kb egy hónapja vettem egy Cort AD810-est 22 ezerért első gitárnak, kicsit lehet, hogy elfogult vagyok de a legjobb vételnek tartom ilyen áron.


Epiphone-okat és Yamahákat is érdemes megnézni.


Persze ezt csak akkor vedd figyelembe, ha fémhúrosat vennél. Szerintem amúgy olyat kéne venned ha csak nem klasszikusat játszol.

2010. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gretsch silver falcon
2010. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!