Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek? Segíts...

Milyen gitárt vegyek? Segíts légyszíves

Figyelt kérdés
Még életemben nem fogtam gitárt a kezemben, de nagyon szeretnék megtanulni gitározni, leginkább szólógitáron (elektromos). Milyen gitárt érdemes vennem? Nem szeretnék nagyon túlköltekezni, kb hány HUF-tól kezdődnek a nem kisgyerekeknek valók?
2011. okt. 1. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg elektromoson akarsz megtanulni akkor szerintem is olyat kene venned:)


De ez igy nagyon nehez...Milyen stilusban jatszanal?

2011. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát leginkább hard rock, mint pl Guns n Roses. Majd el szeretném tudni játszani a Godfather theme-et :)
2011. okt. 1. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor sztem valami Les Paul copy kene neked.

Ez lenne az idealis:

[link]


De eleg draga 1. gitarnak...


Linkelek parat, ha nem baj:

[link]


[link]


[link]



Meg valami olcsobb Marshall kene, az az igazi Gn'R hangzas, es alt. a hangkitartusok nagyon jo (ami mondjuk a Godfatherhez nagyon kene)


Remelem valamennyit segithettem:)

2011. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszi szépen :) és ha megveszem az egyik gitárt, akkor már csak az erősítőre van szükségem, ugye? Vannak ilyen hangládák, gitárerősítő fejek meg gitárcombók. Nem tudom mi a különbség, nekem combóra van szükségem? Nekem igazából nem lényeg az hogy hangos legyen, mert lakásban lakok, inkább az hogy jó hangja legyen. Kinéztem egy kisebb Marshallt, pl az MG10, ez nem tudom milyen.
2011. okt. 2. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:

A fej+lada inkabb koncertekre, nagyobb probakra vannak kitalalva. Az raer kesobbre is...:)

Az Mg szeriaval volt mar dolgom...nagyon muanyag a hangja, koze sincs a Marshall hangzashoz!


Szerintem a Valvestate sorozat a legolcsobb Marshall, aminek Marshall hangja van.

Csak az egy eleg regi sorozat, de hasznaltan eleg olcson tudsz szerezni olyat. Pl.Gitarshop.hu-n


Egyebkent ne ijedj meg attol, hogy 10-15 eves erosito, mert Angliaban gyartottak, nem Kinaban, szal azert minosegibb cucc.


Ha van meg kerdesed nyugodtan szolj

2011. okt. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igen? lakásban laksz? azt hittem a blaha aluljáróban akarsz gitározgatni.
2011. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!