Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van esély arra, hogy a Blackpi...

Park Chae Young kérdése:

Van esély arra, hogy a Blackpink eljön Magyarországra és koncertjük lesz?

Figyelt kérdés
Én kiskorom óta várom, hogy hátha eljönnek mert hatalmas Blackpink fan vagyok! :) de egyszer se jöttek el még :( de nem akarok elutazni sehova, hogy résztvegyek egy Blackpink koncerten (hogy ott legyek) az a lényeg, hogy itt Magyarországon legyen mondjuk Budapesten vagy akárhol de a legjobb az lenne ha Budapesten :)
2023. okt. 7. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2023. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esély van rá, csak nem sok.
2023. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:((
2023. okt. 7. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Esélytelen
2023. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a turnészervezők úgy látják, hogy van akkora fizetőképes kereslet rájuk, hogy megérje Kelet-Európába eljönni, akkor lehet esély egy budapesti állomásra is. Ha mégsem, esetleg bécsire.


Wikipedia alapján viszonylag fiatal csapatról van szó, 2016-ban alakultak. Aztóta Európában jártak többször, de Magyarországhoz legközelebb talán Berlin volt. Ha tippelnem kellene, az lehet az oka, hogy a célközönség nagyon fiatal - írtad, hogy "kiskorod" óta szereted őket, pedig csak 7 éves a formáció. Emiatt talán itt Kelet-Európában nem jönne össze egy-egy állomáson 6000-8000 tini, aki mondjuk fizetne 30000 forintot esetleg szülővel együtt, utazna sokat akár vidékről is éjszakázva vagy szállást fizetve emiatt, satöbbi...

2023. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hallottam olyan pletykát,hogy lehet jönnek idén a szigetre,de ezt csak rebesgetik.
2023. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat :) :(
2023. okt. 8. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!