Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Christina Aguilera hogyan...

Christina Aguilera hogyan másolta le Lady GaGát?

Figyelt kérdés
nem értem:D
2010. okt. 17. 20:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

hát nem tudom,szerintem nem másolta gagát ,de mindegy:D

most ennyi erővel lady gaga is másolja madonnát,folyamatosan.felesleges ilyenről vitatkozni....:D

2010. okt. 20. 15:21
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen, valóban koppintja madonnát, jól látod :)
2010. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Gagának jobb hangja van, mint X tinának, ráadásul Gaga jól zongorázik is és a számai többnyire a saját fejéből pattannak ki, lehet itt később lett ismert mint Chris, de sokkal hamarabb, gyorsabban lett sztár, és sokkal fiatalabb is mint Chris, ja és Gaga nincs átműtve mint Chris, lehet csicsás a Lady, de nem annyira K.rvás, inkább egyéniség, és nem másokat majmol. Chris előszőr Britneyvel versenyezett, aztán madonnát utánozta, meg olyan Marilynesre vette hirtelen a figurát, stílust váltott kinézetben (legfőképp frizura, és zenei stílusban is)

olyan cicababás, erőltetett dívás, másokkal társulós (Cher) tipikus filmben szereplős (+ filmzene hang)

aztán juj én tudok táncolni meg gitározni is, aztán meg vetkőzni :)

meg aztán át van szabva az orra, agyon van festve dauerolva a haja ezért haj beültetésre is szorult, agyon van szolizva, egy kiló festék, pár piercing az arcába, kontaktlencse, sok szilikon, a többi meg photoshop

2011. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Amy Lee, az evanescence énekesnője sokkal szebb arcú, természetes, szép a hangja, jók a számai, gyönyörűek a szemei, a mosolya, a haja, és az a csodás hófehér bőr

smink nélkül és retus nélkül, műtétek nélkül is gyönyörű

amúgyis a gót stílusú csajok jobban tetszenek, mint a cicababák

2011. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%
Az lehet, hogy külsőségekben meg a számok stílusában hasonlít (vagy hasonlítani akar) Gagára, de azt állítani, hogy Gagának jobb hangja van...
2011. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ÁHÁHÁHÁHÁ JÓ VICC. azt elismerem ,hogy lady gaga óriási showt csinál,sokkal nagyobbat mint christina eddig...DE HOGY GAGÁNAK JOBB HANGJA VAN NÁLA AZ AZÉRT ELÉG CSÚNYA TÚLZÁS........szerintem összetéveszted valaki mással,mert christina aguilera kenterbe veri lady gagát,és a többi most toplistás >>>POP<<< énekesnőt...esetleg beyoncé beszállhat a körbe,és ő a második,de azért ilyet állítani...
2011. márc. 9. 21:47
 17/18 A kérdező kommentje:
amúgy meg ezt a majmolós dolgot hagyjuk már,mert amennyire másolta xtina az Általad felsorolt embereket,ennyi erővel simán rálehet húzni gagára madonnát,roisyn murphy,kylie minogue meg még sok mást....de madonnát kihuzhatjuk,mert ŐT tényleg mindenki másolja,és nem is akármilyen módon...:)
2011. márc. 9. 21:49
 18/18 anonim válasza:

nem jobb Lady Gaga, már csak azért sem, mert más a stílusuk, de azt sem mondanám, hogy Chrisnek sokkal jobb hangja lenne, mint gagának, Gagát hallottam énekelni olyan felvételen, ami totál amatőr, azaz zene nélkül, vagy saját zongora alappal, egy kis szobában mait még stúdiónak sem lehet nevezni, sőt még bakizott is a szövegben, és igaz hogy coldplay szám volt, de jobban énekelte zsigerből, mint az eredeti énekes

Gagának is nagy hangterjedelme van, iszonyatosan erős a hangja, és nagy a hangtartománya, van olyan jó mint Chris, csak Christina többet gyakorolt, kiskorától járt énekórákra, zenetanárhoz, sokkal több fellépése volt már, több rutin

Gaga még fiatal, és csak pár éve futott be, de ő még fog csiszolódni, olyan érett hangja van mint egy 35-40 éves nőnek, szal tehetséges

2011. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!