Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Christina Aguilera hogyan...

Christina Aguilera hogyan másolta le Lady GaGát?

Figyelt kérdés
nem értem:D
2010. okt. 17. 20:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
mármint miben???
2010. okt. 17. 20:10
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem vetted észre, hogy teljes stílusváltáson van túl? Tök más zenét játszik és tök máshogyan öltözködik. Még saját bevallása szerint is tök irigy Lady Gagára. Csak próbálja majmolni, de nem sikerül neki, ezért nem olyan szembetűnő.
2010. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de igen ez a bionic lemez másra sikerült,de ugye azt azzal magyarászta,hogy futurisztikusabb hangzásvilágot akart,erre utal a bionika szó is.a gyönyörű,érzelmes számokból most kevesebb lett: i am,stronger than ever,és a you lost me ,lift me up,all i need de szerintem még így is a leggyönyörűbb hangú énekesnő.amikor meghallom a beautifult vagy hurtöt mindig sírásra késztet,annyira szép. imádom őt...:) de amugy gagát is lájkolom:D ,csak ő inkább ilyen party zene féleséget csinál.
2010. okt. 17. 20:30
 4/18 anonim ***** válasza:
2010. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Egy újságban láttam egy cikket amint Lady Gaga és Christina majdnem szinte ugyanolyan ruhában van csak Gaga egy évvel elötte..
2010. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

végülis most megoszlanak bennem az érzések.ugye 2006-ban kiadta c.a. a back to basics-et ,augusztusban,majd később bejelentette,hogy a "régebbi stilusu" (= back to basics,vissza az alapokhoz) dalok után,futurisztikusabbat akar.

aztán 2008-ban jött lady gaga,gondolom 1-2-3-4-5 szám már felkerült a bionicra is ekkor,de c.a. láthatta ,hogy hogyan kovácsolt hírnevet lady gaga magának csak úgy,hogy mindig polgárpukkasztotta az embereket.c.a. a not myself tonighttal talán ebbe hasonlít lady gagára,de más hasonlóságot én nem fedeztem fel.visszatérvea a bionicra,valóban nem olyan mint a régiek,mert mindig tartalmazott a lemez 1-2 szívbemarkoló,mindenkit "elolvasztó" dalt,ami ugye a strippednél a beautiful volt,a back to basicsnél pedig szinte a fél lemez,kiemelkedő pontja a HURT.a bionicnál szerintem ilyen kiemelkedő dal nincsen,persze a stronger than ever és a lift me up nagyon jóra sikerült,de korántsem egetrengető.most az a két kérdés merült fel bennem,hogy ez a futurisztikus dallamok miatt van,hogy a jövőben az érzelmek is eltűnnek,vagy lady gaga miatt,mivel ő ugye egyáltalán nem híres az érzelmes dalairól.egyébként christina vokálisan 100.000× jobb mint lg,de amúgy nincsen semmi bajom lady gagával se,sőt a nov7.-i koncertre is megyek,már várom,csak egyszerűen nem értem az összehasonlítást,lehet hogy csak a szerencsétlen album időzítés volt az oka,nem tudom,ti hogy gondoljátok?:D

2010. okt. 18. 11:14
 7/18 A kérdező kommentje:
illetve abban látom a hasonlóságot,hogy mostanában a kurvulás nagyon megy,az egész bionic lemez tocsog a szextől.kesha is meg lady gaga ugye meg a kurvulásban nagynon jó:D
2010. okt. 18. 11:16
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Christina már akkor énekelt, amikor Lady GaGa még a fasorban sem volt. Szerintem Lady GaGa néhány év múlva már csak emlék lesz, ő most "divat".

Christina újítani próbál, hogy lépést tartson a most menő stílussal, de egy kicsit szerencsétlennek tartom én is, hogy annyira hasonlóra "vette a figurát".

2010. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem hinném, hogy Christina már akkor énekelt mikor lady gaga még fasorban sem volt. Rengeteg sztárnak írt dalokat és volt háttérénekes és azt sem szabad elfelejteni, hogy belőle nem a szülei pénze csinált sztárt hanem saját erőből érte el azt amit.
2010. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: félreértés ne essék, én egyiküket sem kedvelem és nem is nagyon hallgatom, de azért ha valakit kritizálsz, legközelebb próbálj meg kisebbet kamuzni.
2010. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!