Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha valaki régebben csak...

Ha valaki régebben csak rock/metal zenét hallgatott, csak feketében járt, az később hogyan 'állt át' a VIVA/MTV által nyomatott zenére, és hogy vette át azt a stílust?

Figyelt kérdés
Viszont mind a két stílus 'látszik' rajta...
2010. okt. 15. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vettem át a stilust, igaz már nem csak fekete ruhakat hordok 21/F
2010. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez fiúknál is és lányoknál is más. én lány vagyok, szóval magamról beszélek. na én régen csak rock ot hallgattam, a keményebbik fajtából. a ruhatáram feketéből és lilából állt. ma már vivát hallgatok, rózsaszín v feháér, v ien világosabb ruhákat veszek, sminkelem magam, de csak halványan, és sokat foglalkozom a testemmel.

Ez amiatt lett így, mert rájöttem, h a fiúknak ez nem jön be, ők a lányos lányokat szeretik. a legjobb bnőm nagyon csajos, és már rengeteg pasija volt, nekem pedig egy sem. jött egy stílusváltál, és hopp.. minden megváltozott:) nálam így volt.

2010. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én nagyon sokáig szerettem (és szeretem is) a rock zenét. Szinte csak azt hallgattam. Természetesen ez öltözködésben is megnyilvánult. Aztán idővel ahogy idősödtem, és a környezetem elvárta tőlem a normál öltözetet (pl. munkahely)

úgy ez a metal-os öltözködés elmaradt. Viszont soha nem álltam át semmiféle tv-ben erőltetett semmitmondó zenékre, vagy annak stílusára. Soha nem követtem semmiféle divatcica irányzatot.

21/l

2010. okt. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!