Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért ilyen kemény a gitár...

Miért ilyen kemény a gitár húrjai?

Figyelt kérdés
Nah arról lenne szó hogy elkeztem gitározni(2-3 napja)és még csak kölcsön gitárom van de amikor lefogom ahurt nagyon vágja az ujjam. húr cserét nem akarok mert hát nem az enyém mondanátok olyat amivel meg tudnám keményíteni az ujjam vagy valami:S
2010. okt. 12. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy acél húr? :D a nylon húr annyira nem vészes

amúgy gitározz sokat, ne napi 1x7 órát aztán három napig semmit, hanem folyamatosan, rendszeresen minden nap 1-2 órát és kész

2010. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ugy szoktam am olyan fél órát háromnegyed órát naponta.csak mivel fájnak az ujjaim nem nagyo tudom pontosan lefogni az akkordokat:S
2010. okt. 12. 17:12
 3/5 anonim válasza:

Egyik ismerősömnek is úgy volt, de kb 1 éve gitározik, és úgy megkeményedett a bőr az ujján, hogy már nem is zavarja.

Velem is kb ugyanez a helyzet, csak én kb 1-2 hónapja gitározok, de már nem is szokott fájni, mondjuk lehet hogy fáj, de nem érdekel, inkább élvezem a zenélést.:D

2010. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Daweee000 ***** válasza:
1-2 hét és bekeményedsz, nem fog zavarni. mindenki így kezdte, még Hendrix is.
2010. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm:D;)
2010. okt. 13. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!