Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan alapítsak egy együttest?

Hogyan alapítsak egy együttest?

Figyelt kérdés

Már az internetre is csomó helyen feladtam hirdetést,hogy szeretnék bandát alapítani 10-14 éves tagokbol állna,és Kozármislenybe lennének a próbák.

De senki nem ír nem válaszol,de nagyon akarok bandát!Mit tegyek?Ha valakit érdekel a dolog,adja meg az MSN-jét,vagy az e-mail címét.VALAKI SEGÍTSEN!!!!


2008. dec. 30. 00:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még pár évet. 10-14 évesen bandát? Ilyenkor még a TV nézés meg a számítógépezés az életcélja a legtöbb gyereknek, meg nem hiszem, hogy kedvük lenne utazgatni minden próbára. Inkább a településeden, a haverjaid között keresgélj vagy szerezz új barátokat. Én is 16 voltam mire össze lehetett hozni egy normális próbát. Kérdés, hogy milyen hangszeren játszol. Mert ha pl. dobolsz akkor a dobos kérdés meg van oldva. De ha dobosra szükséged van akkor az nem olyan egyszerű, mert a szerkót hordozgatni nem a legjobb, meg gondolom, hogy senki nem hagyja szívesen ott a dobfelszerelését sehol. Jah meg ilyen korban kinek van komplett dobfelszerelése. Elég kevés dolgot írtál le, mert pl ha a zeneiskola kisegít cuccokkal akkor tényleg csak embert kell keresned...
2008. dec. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is várj még pár évet, vagy csatlakozz egy meglévő bandába.
2008. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!