Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen erősítőt vegyek elektro...

Milyen erősítőt vegyek elektromos gitárhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónapja vettem egy elektromos gitárt (Cort), és a hangkártya-fülhallgató kombó helyett erősítővel és pedálokkal szeretném használni. Ehhez a részéhez nem nagyon értek, megpróbáltam utánanézni és utánakeresni, de nem jártam sok sikerrel. Esetleg tudnátok segíteni, hogy milyen szempontok alapján keresgéljek, mire figyeljek oda? Maximum 150-200 ezer forintban gondolkodtam, de az sem baj, ha egy kicsivel több.

Előre is köszi! :)



2023. máj. 15. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Boss katanát eléggé hypeolják most, modern modellezős cucc, elvileg még hangkártya helyett is lehet használni gépre kötve.

Meg hát vannak a komolyabb csöves cuccok de ebben az árkategóriában az nem nagyon játszik

2023. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésedre leírtam, amit gondolok, de ez a Katana dolog sem csacsiság. Játszottam profikkal, akik ezt használták, biztosan nem hülyék :))
2023. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!