Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért lett ilyen nagy trend a...

Miért lett ilyen nagy trend a TikTok-on a Flower tánc?

Figyelt kérdés
Légyszi NE kritizáljátok a Blackpink-et, SE egyik tagot SE!!!

2023. ápr. 25. 18:34
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Miért kell kritizálni a másikat? Mi az értelme? A 16+osoknak példát kéne mutatniuk a kisebbeknek. Pl hogyha te feltételezzük 21 éves vagy, akkor neked példát kéne mutatnod nekem, mert csak 16 éves vagyok. Úgyhogy ja. Példát kéne mutatnod a kisebbeknek.
2023. ápr. 28. 16:09
 12/29 anonim ***** válasza:
32%
Jézusom... 😂
2023. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Miért te nem így gondolod?????? Pedig így van!!!!!!
2023. ápr. 28. 17:05
 14/29 anonim ***** válasza:
37%
A kritikus gondolkodás jó dolog padawan.
2023. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont hogy nem jó gondolkodás!!!!
2023. ápr. 28. 18:43
 16/29 anonim ***** válasza:
37%
Mit javasolnál helyette?
2023. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
48%

#1 vagyok


#10-nek:


Ez a zene nem mindenki szerint műanyaghulladék. Attól, hogy szerinted az, attól még más szerint nem az, ennyi. Ha valaki Metált hallgat és te azt mondod rá, hogy hulladék, akkor magadat minősíted, nem a zenét.


20+ évesen pedig én pédát mutatok a kisebbeknek, ha te nem így teszel akkor szintén magadat minősíted. Egy 16 évest nem ócsárolni kell amiért neked nem tetsző zenét hallgat, hanem támogatni, jó tanácsokat adni ki, ajánlani neki más zenét is.


Ha fikázod, mert ilyen meg olyan zenét hallgat, az nem kritikus gondolkodás, hanem sértés, bántás.


Lehetne zt kultúráltabban is megfogalmazni, nem pedig ilyen kifejezésekkel, hogy "műanyaghulladék".


Kíváncsi vagyok neked hogy esne, ha lenne egy szép autód és azt mondanám rá "ócskavas műanyaghulladék"...

2023. ápr. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
37%

Nézd, nekem hobbim a zenélés, főleg komplett darabok összerakása, ezek ilyen megúszós futószalagmunkák tele tudással, nulla lélekkel. Inkább ahhoz hasonlítanám a felfortyanásamat, mint amikor édesanyád belép hozzád, első szava, hogy "fú, de semmi levegő itt", elindul az ablak felé, majd rádreccsen, "hogy húzzál kifele, nézd hogy süt a nap, mit akarsz itt?" :D


Kint majd látsz mindent, ami nem a szobád berohadt levegője, semerre se kell irányítania senkinek.

2023. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

#17

Most ahogy visszanéztem, hogy mit írt #10, (először azt hittem, hogy én vagyok) veled is egyetértek. Nem sok ilyen embert lehet találni ezen az oldalon sajnos.

#18

Hogyha visszaolvasnád, hogy mit írt a 17es akkor megértenéd, hogy ez bántás azoknak akik szeretik ezt a műfajt.

2023. ápr. 29. 08:41
 20/29 anonim ***** válasza:
70%
Jó, innen nézve meg erős snowflake-izmus az ilyesmi. Legközelebb mivel bántalak meg, mondjam, hogy te csúnya?
2023. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!