Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék rock-ot énekelni,...

Szeretnék rock-ot énekelni, lány vagyok, hol keressek zenekart?

Figyelt kérdés

Amit szeretek hallgatni és énekelni: ACDC, Aerosmith, Muse, Queen, Cranberries, stb.

Zeneileg és ének területén képzett vagyok, nem amatőr zenekart szeretnék, hanem rendszeresen koncertező, szintén zenészekből álló formációt. Tudtok ilyenről... ahol énekest keresnek?

(Budapesten)


2008. dec. 28. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
keress rá google-n
2008. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na ne mondd:) magamtól sosem jutott volna eszembe...!
2008. dec. 29. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk a kérdést nem most tetted fel, de ha még érdekel: IWIWen sok van, ha rákeresel a városodban lévő aprókra, zenekar vagy ilyesmi címszóval, biztos kidob párat...

Amúgy nem hiszem, hogy fogsz találni NEM amatőr zenekart, mert azoknak már van énekesük... Amelyik zenekarnak nincs énekese az bizony amatőr :)

Remélem segítettem :D

2009. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, de minden zenekarban előfordul tagváltás, a profiknál is.
2009. ápr. 29. 00:10
 5/5 anonim ***** válasza:
szia ,mi egy lány zenekar vagyunk és pl. ac/dc-t és aerosmith szívesen játszanánk. ha még érdekel a dolog : csillagdiszno@freemail.hu -ra írhatnál:)
2010. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!