Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Teljesen új elektromos gitár...

Teljesen új elektromos gitár nem vesz fel semmilyen hangot, nagy a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 napja vettem egy új gitárt (Ibanez RGD61ALA-MTR) és mai nap vettem észre hogy bedugom a gitárt egy ampba és semmilyen hangot nem vesz fel. Ha nagyon erősen pengetek akkor egy kicsi zizegő hangot lehet hallani de semmi mást. Ugyanazon az erősítőn és kábellel kiprobáltam egy másik gitárt az jól működik. Míg ez a gitár minen erősítőmmel ugyanazt az eredményt hozza. Nem vagyok tapasztalt troubleshootingba, érdemes vele valamit kezdeni vagy visszavigyem a boltba?

2023. febr. 20. 08:11
 1/10 Waff ***** válasza:
100%
"Nem vagyok tapasztalt troubleshootingba..." Édesjóistenem....
2023. febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs szarul fogalmaztam "nem értek a gitár elektronikájához igy a problémát a csak annyira tudom leszukiteni hogy a hangszerrel van a hiba"
2023. febr. 20. 08:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudom nagyon amatőren hangzik de a hangerő gomb fel van tekerve? Illetve az a pick up van bekapcsolva ami fel is van hangosìtva??
2023. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, többször is csekkoltam, meg hát hallani valamit de nagyon halkan és nem folyamatosan
2023. febr. 20. 09:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hàt akkor vidd vissza szerintem
2023. febr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy add nekem :D
2023. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elem van benne trablesutyi?
2023. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy aktív hangszer, elemet kéne cserélni benne. Vagy megnézni, hogy egyáltalán be van e kötve, mivel a szállítás során ügyelni szoktak rá egy ilyesmi értékű hangszernél, hogy ne "égjen" az elektronika. Akár egy darab papír is lehet az elem és a csatlakozó közt. Amúgy meg "visszavigyem a hangszert" esetén feltételezem, hogy kipróbáltad a boltban. Ott működött?
2023. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel bele elemet akkor elemelem. 😂
2023. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aktív vagy passzív fejek vannak rajta? Mi a pontos típusa a gitárnak?
2023. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!