Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a Metallica-t? Miért?

Szeretitek a Metallica-t? Miért?

Figyelt kérdés
Én elég régen bírom őket, de kiváncsi lennék más véleményére is.
2008. dec. 27. 17:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"iszonyatosan kreatívak"


Jézusom. Te hallottál más metálzenekart rajtuk kívül?

2010. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
12%

nem szeretem őket:D

inkább Britney Spears mint Metallica

2010. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
70%

Nagyon jó banda, és egyáltalán nem beképzeltek!

A számaik nagyon jók, kemények.

Látszik rajtuk hogy imádják a zenét.

2010. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%

Britney?-.^ Erre sztem senki nemvolt kíváncsi...

Én imádom őket...

Akármien kedvem van mindíg találok olyan számuk ami "együttérez"...

Sztem az egyik legklasszabb zenekar=D

2010. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A kommenteket nem olvastam el, ez az Én véleményem: Először is ez az egyetlen biztos pont az életembe, mert akármi legyen a Metallica mindig a kedvencem lesz. Ha valaki ismeri a történetüket és megérti ezeket az embereket, hogy min mentek keresztül, miket álltak ki és mivel néztek szemben, akkor rájön, hogy nincs még egy ilyen zenekar, akik tökéletesen össze vannak hangolódva és minden részletre oda figyelve csinálnak meg egy dalt, albumot, koncertet...szóval Ők tényleg, erre születtek. Másra nem lennének képesek, nekik a muszáj ezzel foglalkozniuk. Ez a zenekar végig fogja kísérni az életem, emlékszem mikor először hallottam Őket, hogy mit gondoltam. Én is ezt akarom csinálni, persze nem ugyan ezt, egészen mást, de miattuk a Metallica-ért, Ők a példaképem. Na, hogy ne legyek hosszú és őrült Metallicafannak tűnő személy, aki azért ír ilyeneket, mert más zenekart nem ismer ...stb. Szóval, ez a zene amit Ők csinálna és, ha valaki kedvedet veszi a Metallicátol és fikázza a hitet, ne törődj vele, hanem vegyél egy Metallica könyvet, olvass vagy nézz meg egy koncert felvételt! :) \m/
2012. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Szergej55 ***** válasza:
Egyetértek azokkal, akik szerint a régi Metallica a legjobb, én is inkább azt preferálom. A számaik ütősek, pörgősek, jó a hangzásuk. Másra tőlük nincs is szükségem. Különösen jó gyógyír néhány számuk a rádióban mostanság hallható szentimentális-rettenetes popömleményre.
2012. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Metálos létemre ki nem állhatom őket. Legalábbis ami lett belőlük. Igazság szerint a régi számaik is elavultak szerintem, de az új számaik kritikán aluliak... De van náluk egy még rosszabb banda: Megadeth.
2018. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Igazság szerint a régi számaik még hallgathatóak, nem rosszak, de az új dalaik borzalmasak. Nem értem, miért kellett ebbe a hard rock, tingli-tangli irányba elmenni.


A Megadeth pedig úgy sz@@@@r ahogy van.

2018. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szeretem. Korábban utáltam őket (túlértékelt sz4rnak tartottam), de mostanában rájöttem, hogy tök jó. Bár azért azt a Load-Reload-St. Anger trilógiát továbbra sem tudom nekik megbocsátani.
2018. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!