Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van Lil Wayne börtönben?

Miért van Lil Wayne börtönben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az angol Wikipédia azt írja, marihuána, és más drogok birtokában volt. Google Fordítóval néztem meg, a második felét én se nagyon értem :D bemásolom, hátha ki tudod belőle venni... nekem nem sikerült.


A kábítószer-használat és a letartóztatások


Wayne azt mondta CBS Evening News horgony Katie Couric rá All Access Grammy különleges, 2009-ben, hogy ő élvezi a dohányzás marihuána rekreációs. Azt is kijelentette, hogy ő "nem rabja" az ivóvíz lila ivott (kodein köhögés elleni szirup) többé, mint valami azt állította, ő volt. [77] Ő már letartóztattak használata vagy birtoklása a marihuána és más drogok.


Követő egy előadást Qwest Arena Boise, Idaho, Lil Wayne letartóztatták október 5, 2007 a bűntett szökésben díjak miután Grúzia hatóságok azzal vádolták a rapper az rendelkező szabályozott anyag. [96] Az esetről később le, mint egy "mix-up" és a diffúz díjak ejtették. [97]

2010. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok,,,

lefordítottam a többit is és nagyon azt írja hogy kokain marihuána.... szal ez az ok. :)

2010. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. szept. 29. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:

" Jelenleg 1 éves szabadságvesztését tölti egy börtönben, amiért még 2007-ben találtak nála fegyvert, engedély nélkül, ezenkívűl pedig még drogokat és gyógyszereket is. Ha jó magaviseletű lesz előbb szabadulhat."


[link]

2010. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!