Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Soha nem képeztem a hangom,...

Soha nem képeztem a hangom, és másnak se énekeltem még. Elviselhető a hangom?

Figyelt kérdés

Hali! Soha nem képeztem a hangom, és másnak se énekeltem még. Elviselhető a hangom? Lehet rajta képezni? Vagy úgy totál gány ahogy van?


Bírom a kritikát, de kérem akik csak direkt a szívózást akarják azok inkább ne írjanak.


[link]


2010. szept. 26. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem jó a link
2010. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2010. szept. 26. 21:02
 3/12 A kérdező kommentje:
Valamiért nem jeléeníti meg a kérdésben normálisan.
2010. szept. 26. 21:03
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát jelen pillanatban nem igazán fogott meg, nagyon feszítesz és érződik, hogy nem a természetes hangodon énekelsz, hanem talán valakit utánozni próbálsz?

Érdemes lehet vele valamit kezdeni, de ne haragudj, most még ez nem az igazi.

Hány éves vagy? Lehet, hogy még mutálsz, akkor még nem szabad erőltetni az éneklést, mert tönkreteheti a hangod. De azt, hogy a hangszálaid milyen állapotban vannak, gégész vagy énektanár tudja megmondani. Szerintem legalább egy konzultációra érdemes felkeresni egy tanárt.

2010. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hat nekem eroltetetnek tunik, de halottam sokkal rosszabbat is :) Lessz az meg jobb is!!!Kitartas
2010. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
18 vagyok, és próbáltam utánozni valakit, de szerintem az alap hangom rosszabb ennél jóval.
2010. szept. 26. 21:09
 7/12 anonim válasza:

Szerintem ha jobban kieresztenéd, mármint levegőt beleadva, és erőteljesebben, jobb lenne, mint ez. Nem rossz, szerintem ha tréningelsz, vagy csak változtatsz az énekstílusodon, akkor lehet is belőle valami. Bár nekem a szám sem tetszett, szerintem a hangodhoz ez nem áll jól, de ez magánvélemény. Lehet, hogy bennem van a hiba, mert nem ismerem eredetiben, próbálj meg valami populárisabbat, hátha ahhoz jobban értek. :D

Nekem is körülbelül ilyen kaliberű a hangom, és csak akkor szól szépen, ha hangosan és jó erősen énekelek.

16/F

2010. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha bírod a kritikát, ahogy írtad: a fent leírtakon túl, tele van hamis hanggal...
2010. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zoli-dia válasza:
kemenyebben ... szerintem erre a zenetipusra nem megfelelo a hangod amit elenekeltel :) de brobalj meg inkabb ijen brayan adams szamokat
2010. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

CSáó én is 18 vagyok és szeretnék énekelni, na mind1 nem ez volt a kérdés :D


szóval az nagyon érződik, hogy itt visszafogtad a hangod, olyan volt mint amikor valaki otthon van rajtad kívül és nem akarod, hogy meghallja, hogy énekelsz, ezért visszafojtod a hangod.


tanács: nem tudom, mersz -e mások előtt énekelni... ha nem akkor, mikor senki nincs otthon próbálkozz meg vele, de igy visszafogottan, hanem tényleg teljes hangon, ha kb fél órán keresztül így elénekelgetsz, és figyelsz is rá h. mindig jobban menjen (egy számot énekelj végig) akkor egy idő múlva Te is észreveszed, hogy sima lesz a hangod és lágy, nem ilyen erőltetett... rá kell érezni.


ezenkívül meg kell találni a saját hangnemedet, hangszintedet.


lényeg, h minnél többet kell gyakorolni

2010. szept. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!