Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hangszer tok készítőit keresek...

Hangszer tok készítőit keresek. Esetleg van valami ajánlat/javaslat hogy honnan/kitől?

Figyelt kérdés

Nem éppen klasszik hangszeren játszok és szó szerint nem tudok hozzá normális tokot készen venni. Maradt az hogy akkor készítettek egyett. Mint egyedi darabot.


Ugyanakkor akiket eddig találtam nem foglalkoznak kemény tokkal.


Valaki tudna ajánlani?


(Egy fafúvós hangszerhez lenne)


Előre is köszönöm a segítséget. :)



#zene #hangszer #tok #egyedi #Hangszer tok készítő
2022. aug. 3. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyesmi nem jó? Nem pont ez, csak azért linkelem be, hogy kaphatóak ilyenek, a szivacsbetétet alakíthatod az igényeid szerint.


[link]

2022. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezeket néztem, de nekem szélesek, vagy nem elég a hosszuk. a hangszer 68 cm hosszú és 45 cm a hosszabbik ha a csatlakozasnál ketté szedem. Tehát egy keskeny hosszú kellene hozzá.

Mindenesetre köszönöm :)

2022. aug. 4. 07:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Kerekes-ék csináltak régebben kemény tokokat egyedi kérésre is, de sajnos a covid miatt bezártak.

Nem írtad, hogy konkrétan milyen hangszerhez kell, de ha régizenei hangszer, esetleg az earlymusicshop vagy a Thomann is forgalmaz tokokat, mondjuk fúvósban nem vagyok járatos, de én végül a saját hangszeremhez (nem fúvós) ott találtam tokot.

2022. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én a harsonámhoz tervezek csinálni, majd írok ha jó lesz. :D


fagotthoz kell egyébként?

2022. aug. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3as igen kerekesék voltak amit először megnéztem, de sajnos hosszú távon zárva tartanak. Ránézek a Thomannra. Köszönöm a tippet. :)


4es

Rendben :D

Egy dizi-hez lenne ez egy kínai fa fúvós.

2022. aug. 8. 06:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Én javasoltam A Thomannt.

Esetleg ez? [link]

2022. aug. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!