Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen beállítottságú lehet...

Milyen beállítottságú lehet és milyen szellemi képességekkel rendelkezhet az, aki szereti David Guetta-t és Lady Gaga-t?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 08:14
1 2
 1/11 clint ***** válasza:
100%

átlagos zenetévét bámuló fiatal.

Mégis milyen legyen, biztos szeretik a melegek is.

2010. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
60%
Milyen fax kérdés ez???
2010. szept. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
kérdező mondj már pár példát hogy neked milyen a jó zene
2010. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a jó zene az amiben emberek hangszereken játszanak nem géppel szarakodnak
2010. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Átlagfiatal, aki minden hányást lenyel amit a média a szájába önt.
2010. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
89%

Tök mindegy, milyen a jó zene szerinte. Én sem szeretem ezeket, de hogy lehet összefüggésbe hozni a szellemi képességgel, hogy milyen zenét szeret valaki?

Kb olyan, mint sportcipőt viselő embernek mennyi lehet az IQ-ja?

2010. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyet értek.

A kérdezőjénél biztos több szellemi képességgel rendelkezik.

2010. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Na és milyen beállítottságú lehet és milyen szellemi képességekkel rendelkezhet a kérdező. Én úgy gondolom, hogy ezeket a dolgokat a kedvelt zenestílus nem befolyásolja.

Ja és hogy azért válaszoljak konkrétan, én szeretem mind a kettőt, mégis heteroszexuális, remek szellemi képességekkel rendelkező, illetve teljesen normális lány vagyok. Csak hogy tudd...de te egy eszement, böszme lehetsz...már bocsánat...

2010. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nem értek egyet, mert ebbe a körbe beletartozik justin bieber meg sp is, akik ugye nem a leg "férfiasabb" egyéniségek... de az iQ-val tényleg nem függ össze
2010. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
b*zdmeg.. miért kell egyből osztani? nem szereted? ne szeresd... mindenkinek ez az egyedi ízlése, én szeretem és nem csak azért mert megy a tv-be és azt bámulom egész nap... éppen csak hétvégén tudok tv-zni normálisan akkor is inkább barátokkal vagyok.. nem kéne egyből a fiatalokat lealacsonyítani, mert régen még te is az voltál... sőőt.. még most is az vagy ha ilyen a viselkedésed..
2010. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!