Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kedvenc énekesed/előadód?

Ki a kedvenc énekesed/előadód?

Figyelt kérdés

Nekem egyértelműen Krúbi (krubimubi🙊❤️)

De igazából bárkit írhattok, lehet külföldi vagy magyar is.

És melyik a kedvenc számotok az illetőtől? Mesélhettek is róla, hány éves, mióta szereted és miért.

Nyugodtan leírhajátok, szívesen elolvasom.

Illetve kor és nem is jöhet.

További szép napot minden kedves gyk olvasónak 💋



2022. jún. 12. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
sok van
2022. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedvenc énekesem jelenleg Floor Jansen. Tetszik a sokszínűsége. Tetszik, ahogy egyensúlyt teremt a karrierje és az otthona között. (Röviden: egy holland metalénekesnő, aki egy finn zenekarban énekel és Svédországban él egy farmon a svéd férjével és a kislányával. Amikor épp nem turnézik, akkor a farmot vezeti.) A metal mellett elég sok stílusban kipróbálta már magát, könnyedén tud váltani a különböző énekstílusok között.

Kedvenc zenekart nem tudnék írni. Egy zenekarnak, pláne több évtizedes pályafutás alatt becsúsznak gyengébb produkciók. Talán a Nightwisht és a Theriont tudnám mondani, akiknek az egész életművük tetszik. De nekem az album az ideális egység. Kedvenc albumból sok van.

Iron Maiden- Brave new world

Dimmu Borgir- Death cult armageddon

Dimmu Borgir- In sorte diaboli

Dimmu Borgir- Aeonian

Metallica- Ride the lightning

Kalapács- Totem

Ossian- Hangerőmű

Dreamtale- Everlasting flame

King Diamond- Voodoo

King Diamond- Puppetmaster

Therion- Deggial

Visions of Atlantis- Pirates

Cradle of filth- Dusk... and her embrace

Cradle of Filth- Midian

Cradle of filth- Nymphetamine

The hu- Gereg

Alice Cooper- Hey stoopid

Manowar- Warriors of the world

Virrasztók- Memento Mori

2022. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!