Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Mixcloud miért nem írja ki...

A Mixcloud miért nem írja ki rendesen a teljes tracklistát?

Figyelt kérdés
Feltöltöttem 9 mixet a Mixcloud-ra. A tracklistát mindegyiknél rendesen megadtam. Csak azt nem írtam be, hogy melyik zene hányadik percnél szól. De nem hiszem, hogy ez lenne a baj. Mielőtt kijelentkeztem volna, bemásoltam az egyik mixem linkjét. Ezután pedig amikor beillesztettem akkor csak ennyit mutatott. [link] A tracklistát nem látni rajta. Viszont ha be vagyok jelentkezve akkor rendesen mutatja. Ha más felhasználók mixeire megyek akkor ugyan ez a helyzet, annyi különbséggel, hogy ebben az esetben akár be vagyok jelentkezve akár nem, egyáltalán nem látom a tracklistát, és csak azt írja ki, hogy "Playing Tracks By".

2022. márc. 16. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert primitívek
2022. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!