Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A magyaroknak miért nincs...

A magyaroknak miért nincs Miss Monique vagy Amelie Lens szintű, nemzetközileg is elismert női DJ-jük?

Figyelt kérdés
Most nem az ilyen Voksán Virág meg Niki Belucci féle pozőrökre gondolok, hanem olyanokra akik tényleg jól tolják és külföldön is elismerik őket.

2021. dec. 18. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Mert ilyen férfi DJ-nk, zenekarunk, énekesünk sincs sajnos. Szánalmas állapotban van a magyar zenei világ.


A komoly DJ-k zeneileg képzettek, értékelik őket otthon is, segítik a pályafutásukat, mi meg szégyenszemre a burait, lotfibegit, vargairént meg a többi szemetet zabáljuk.

2021. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tuti le fogtok szavazni, de én ezt a kérdést a Humor kategóriàba raktam volna...

Teljesen egyet értek az első vàlaszolóval.

2021. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lacikiss válasza:
A válasz nem túl egyszerű, a fenti válaszok nevetségesek. Amikor egy "sztár" dj-t látsz külföldi műsorokban fellépni, azok nem egyszerű dj-k, hanem egy menedzserekkel rendelkező, általában több "segéd" dj-vel közreműködésével dolgozó "projekt", a zenéket ki tudja kik szerzik, nagyon komoly promociók, technikai segédek, szóval, show, tehát átverés. Hogy itthon miért nincs sok női discos? Még nem süllyedtünk le erre a szintre....
2022. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég egyedinek tartom magam! Képzem is magam rendszeresen aztán semmi ! Ha nincs marketing akkor nulla! Azért beküldöm az egyik munkám

[link]

2022. jún. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem feltétlen a kérdésbe ütközik mert pasi vagyok 😂

Bár a lényeg hogy nincs hallgatóközönség!

2022. jún. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!